Mans Zelmerlow podzielił się smutną wiadomością. Żona zwycięzcy Eurowizji straciła dziecko. "To było drugie ciche poronienie"

Mans Zelmerlow i jego ukochana Ciara Janson poinformowali, że stracili dziecko. Para za pośrednictwem mediów społecznościowych przyznała, że to było drugie "ciche poronienie".

Mans Zelmerlow od wielu lat jest związany z muzyką. Światowy rozgłos przyniósł mu występ na Eurowizji, w 2015 roku reprezentował Szwecję. Zdobył miażdżące prowadzenie nad przeciwnikami i wygrał 60. Konkurs Piosenki. Utwór "Heroes" stał się ogólnoeuropejskim przebojem, również w Polsce. Muzyk związał się z brytyjską aktorką Ciarą Janson. Ich rodzina miała się powiększyć, ale aktorka i muzyk poinformowali, że Ciara poroniła. 

Mans Zelmerlow o utracie dziecka

Para starała się o dziecko, jednak żona muzyka poroniła. Mans zamieścił zdjęcie szpitala i podziękował personelowi za opiekę nad ukochaną. 

To był ciężki tydzień. Dziękuję za całe wsparcie i personelowi Avd. 15 Hallands sjukhus za wyjątkową opiekę. Nigdy więcej +1, ale jestem bardzo wdzięczny za piękną rodzinę, którą już mam i znowu jestem zdumiony moją silną, odważną żoną, która tak wiele przeszła przez ostatnie kilka dni. Kocham cię - napisał Mans Zelmerlow na Instagramie.
 

Kilka godzin wcześniej Ciara Janson zmieściła poruszający post o utracie dziecka. Opublikowała zdjęcie opaski szpitalnej i przyznała, że po raz drugi poroniła. Aktorka stwierdziła, że musi na chwilę zniknąć z mediów społecznościowych, aby nabrać sił. 

Kilka ostatnich dni było strasznych, ciszą chciałam na to zwrócić uwagę. Niestety straciliśmy nasze dziecko. To było drugie "ciche poronienie", którego doświadczyliśmy w tym roku. Zamierzam na trochę zniknąć z mediów społecznościowych, aby to wszystko przetrawić i spędzić czas z moją rodziną. Dziękuję za wszystkie przesłane gratulacje, po prostu to nie było nam pisane w tym roku - napisała Ciara Janson na Instagramie.

Żona Mansa Zelmerlowa przyznała, że to nie były pierwsze tygodnie ciąży i kolejny raz dość późno straciła dziecko. Tym postem Ciara chciała dodać otuchy kobietom, które tak jak ona poroniły.  

To zdarzyło się drugi raz w tak późnym etapie ciąży. (...) Tym postem chciałabym pomóc osobom, które cierpią z powodu poronienia. Chciałabym, żebyście wiedzieli, że nie jesteście sami.
 

Mans Zelmerlow i Ciara Janson dwa lata temu powitała na świecie syna Alberta Ossiana. Para wychowuje jeszcze syna aktorki z poprzedniego związku Archiego.

Więcej o: