Piotr Żyła potwierdza związek nietypowym zdjęciem! Marcelina Ziętek skończyła 23 lata. "Pieter w duecie"

Piotr Żyła nie miał wyjścia. Po fali spekulacji skoczek w końcu potwierdził, że jest zakochany. Wrzucił do sieci nietypowe zdjęcie.

Kilka dni temu na jaw wyszło, że Piotr Żyła spotyka się z 22-letnią aktorką seriali "Szkoła" i "19+". Gdy skoczek narciarski zobaczył, jak wielkie zainteresowanie wzbudziła jego nowa relacja, postanowił potwierdzić, że jego serce jest znów zajęte. W niedzielę opublikował zdjęcie z wypadu z drugą połówką nad wodę. To chyba urodzinowy prezent dla Marceliny Ziętek - od soboty jest 23-latką.

POLECAMYJustyna Żyła komentuje związek Piotra Żyły z 22-letnią gwiazdą TVN-u. "To przykra i krępująca sprawa" [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo Piotr Żyła opowiada o swojej kolejnej metamorfozie. Nic go nie cieszyło

Piotr Żyła potwierdza związek nietypowym zdjęciem

Na Instagramie sportowca pojawiło się zdjęcie dwóch par stóp. Piotr zareklamował firmę produkującą kolorowe skarpetki, jednak nie to jest najważniejsze. Skoczek w końcu publicznie dał do zrozumienia, że jest zakochany. 

Pieter w duecie - napisał.
 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Fani Żyły pisali, że każdy ma prawo ułożyć sobie życie na nowo. Zajrzeliśmy jeszcze na profil Marceliny Ziętek. Okazuje się, że w sobotę początkująca aktorka celebrowała swoje 23. urodziny. Pochwaliła się zdjęciem z dwoma bukietami kwiatów. Obstawiamy, że czerwone róże otrzymała od ewidentnie zakochanego Piotra.

 

Cóż, nie pozostaje nam więc nic innego, jak po raz kolejny życzyć tej parze szczęścia i czekać, aż po kilku miesiącach ukrywania się pochwalą się wspólną fotografią. Jak podawał ostatnio Pudelek, Piotr i Marcelina są ze sobą już od dłuższego czasu, a samochód skoczka często można dostrzec pod blokiem Ziętek. 

Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal.

ZOBACZ TEŻDalsze losy kłótni Justyny i Piotra Żyłów. Wypłynęły wiadomości: J**any k**wiu, szmac**rzu. Była żona skoczka wydała oświadczenie!

Więcej o: