Ola Ciupa zaręczona! Powiedziała "tak" raperowi. Pierścionek robi wrażenie

Będzie ślub! Ola Ciupa jest zaręczona i nie ukrywa swojego szczęścia.

Jesienią ubiegłego roku Ola Ciupa rozstała się ze swoim partnerem, Dannym Ferrerim. Słowianka Donatana i influencer tworzyli parę przez nieco ponad pół roku. Modelka niedługo cieszyła się jednak statusem singielki. Szybko związała się innym gwiazdorem mediów społecznościowych. Mowa o Jakubie Flasie, który w sieci znany jest jako Kubańczyk lub ochroniarz_69. W weekend zakochani się zaręczyli.

Ola Ciupa jest zaręczona

Ola Ciupa i Kubańczyk od kilku dni wypoczywają w Grecji. Jak się okazuje, początkujący raper zabrał tam swoją partnerkę nie tylko po to, żeby odpocząć, ale także aby poprosić ją o rękę. Zaręczyny odbyły się podczas romantycznej kolacji na plaży. Oczywiście fotorelacja trafiła już na instagramowe profile pary.

Powiedziała tak. Kocham Cię Skarbie nad życie - dopisał Kubańczyk obok zdjęcia, na którym klęka przed Ciupą.
 

Nieco więcej zdradziła na swoim profilu Słowianka Donatana. Pokazała więcej zdjęć oraz filmik, na którym bardzo dobrze widać jej najnowszą błyskotkę na palcu, czyli pierścionek zaręczynowy.

 

Co ciekawe, Ola Ciupa zaręczyła się w dniu swoich trzydziestych urodzin. Trzeba przyznać, że z hukiem rozpoczęła kolejną dekadę życia. Pod fotorelacją z zaręczyn pary nie brakuje życzliwości i gratulacji.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
Gratulacje i szczęścia.
Słodziaki - czytamy w komentarzach.

Nam również nie pozostaje nic innego, jak pogratulować i życzyć dużo miłości.

Zobacz wideo Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych. I to wcale nie rekord! Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent
Więcej o: