31-letnia gwiazda sportu zginęła w wypadku samochodowym. Osierociła dwójkę dzieci

Nie żyje Vanessa Batista, portugalska kulturystka. Zginęła w wypadku samochodowym.

Do mediów dotarła bardzo smutna wiadomość. Nie żyje słynna kulturystka - Vanessa Batista. Sportsmenka zginęła na miejscu w wypadku samochodowym. Miała zaledwie trzydzieści jeden lat. Osierociła dwójkę dzieci. Jak doszło do tragedii?

Nie żyje Vanessa Batista

Świat kulturystyki jest pogrążony w żałobie. Informacja o Vanessie Batiście wywołała wielkie poruszenie zarówno wśród jej rodziny i przyjaciół, jak i fanów. Sportsmenka była inspiracją dla kobiet na całym świecie. Odnosiła sukcesy w branży i brała udział w licznych zawodach. W Portugalii była znaną zawodniczką federacji IFBB. Doskonale odnajdywała się w roli kulturystki, jak i matki. Niedługo po urodzeniu dwójki dzieci wróciła do sportu i zachwycała wyrzeźbioną sylwetką. 

To smutny dzień dla świata kulturystyki. Straciliśmy wspaniałą sportsmenkę Vanessę Batistę. Całej rodzinie i przyjaciołom składamy szczere kondolencje. Spoczywaj w pokoju Vanessa - czytamy na oficjalnym Facebooku portugalskiej federacji kulturystyki IFBB.

Samochód Vanessy Basisty zderzył się czołowo z ciężarówką. Na miejsce udali się strażacy, ratownicy i pogotowie ratunkowe, jednak uderzenie było tak silne, że samochód kulturystki został zmiażdżony. Niestety, nie udało się jej uratować. Zginęła na miejscu. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. 

Świat kulturystyki jest pogrążony w żałobie. Miała bardzo pozytywny wpływ na społeczność fitness i kulturystów - napisał portal fitnessvolt.com.

Składamy wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom zmarłej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.