Aneta Zając wrzuciła odważne zdjęcie na Instagram i podbiła serca internautów. Niektórzy porównują ją do innej gwiazdy

Aneta Zając zamieściła na Instagramie odważne zdjęcie. Fani aktorki są pod wrażeniem.

Aneta Zając zyskała sporą rzeszą fanów dzięki udziałowi w serialu "Pierwsza Miłość". Na próżno jej szukać na różnych planach filmowych, ponieważ aktorka skupia się na samotnym wychowaniu dwóch synów. Ojcem bliźniaków Roberta i Michała jest Mikołaj Krawczyk, którego Aneta poznała w czasie pracy na planie wrocławskiego serialu. Gwiazda od czasu rozstania z ojcem jej dzieci bardzo się zmieniła, a efektami metamorfozy chwali się na Instagramie. Ostatnio jednak rozgrzała to medium do czerwoności za sprawą odważnego zdjęcia. 

ZOBACZ: Aneta Zając przyłapała synów na przygotowywaniu niespodzianki. Zobaczcie, co szykują na Dzień Matki. "Słodko to wygląda"

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Aneta Zając pozuje topless

Aktorka zamieściła portret, do którego zapozowała topless. Jedyne ozdoby, jakie ma na sobie to duży słomkowy kapelusz i delikatny naszyjnik. Zając ma wykonany bardzo delikatny makijaż. Ujęcie jest przepiękne, nie można oderwać wzroku od gwiazdy "Pierwszej Miłości". 

 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Fani byli pod wrażeniem zarówno samego zdjęcia, jak i urody aktorki. 

Pięknie! Mogłabyś występować jako modelka w letniej reklamie.
Wydaje mi się, że na tym zdjęciu, w tym ujęciu jest pani podobna do... Agaty Kuleszy!
Pięknie, delikatnie, kobieco - pisali internauci.

Aneta Zając pokochała aktywność fizyczną po udziale w "Tańcu z gwiazdami". Wystąpiła w pierwszej edycji programu na antenie Polsatu w 2014 roku. Wygrała taneczne show u boku Stefano Terrazzino. Teraz na Instagramie pokazuje, jak aktywnie spędza czas. 

ZOABCZ TEŻ: Aneta Zając prezentuje umięśnione ciało podczas przejażdżki na rolkach. Internauci pod wrażeniem. "Piękna figura"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.