Edyta Górniak podarowała córce Joanny Krupy wyjątkowy prezent. Nie należał do najtańszych

Edyta Górniak już jakiś czas temu poznała córkę Joanny Krypy. Na pierwszym spotkaniu wręczyła jej coś wyjątkowego.

Przez kilka ostatnich lat Edyta Górniak mieszkała w Ameryce. Gwiazda, która wprawdzie występowała w telewizyjnych polskich produkcjach, tuż po ich realizacji wylatywała do Los Angeles. To właśnie tam swego czasu poznała Joannę Krupę, z którą znalazła wspólny język. Panie zaprzyjaźniły się i dziś obie publicznie mówią, że są dla siebie bardzo bliskie. Nic więc dziwnego, że kiedy modelka została mamą, zaprosiła w odwiedziny ciocię Edi. Ta podarowała małej Ashy piękny prezent.

Zobacz wideo Edyta Górniak za kulisami swojego ostatniego koncertu

Co Edyta Górniak podarowała córce Joanny Krupy?

Edyta wydała ostatnio nowy singiel, "Lime", zapowiadający jej nowy krążęk. Wokalistka ruszyła więc z promocją utworu i wystąpiła w kilku telewizyjnych programach (podczas koncertu w TVP tańczyła na scenie z Zenkiem Martyniukiem). Udzieliła też kilku wywiadów. W jednym z nich została zapytana o relacje z Joanną Krupą. Panie cały czas mają świetny kontakt!

Nie widziałyśmy się jeszcze w Polsce. Widziałyśmy się w Stanach, ale byłyśmy w kontakcie przez ten cały czas pandemii. Wiem, że Asia już jest w Polsce, bo zostawiła mi wiadomość. Ona wie też, że mam premierę i na ten czas - premiery i promocji - nie mam możliwości przyjechać. Jak tylko uspokoi się ten cudowny, ekscytujący chaos, to wtedy chętnie się z nią zobaczę - stwierdziła Górniak w rozmowie z Faktem.

Gwiazda opowiedziała również o spotkaniu z córką modelki. Wręczyła jej diament. 

Ja przecież już znam Ashę. Dostała od cioci Edi swój pierwszy diament... Może Asia powie. Malutka jest już pewnie większa i cięższa i cudownie będzie ją zobaczyć. Wiem, że Douglas ma przylecieć niebawem do Polski, mama Asi też. To są bardzo bliskie nam osoby, więc myślę, że z Allanem ich odwiedzimy na pewno - dodała.

Edyta Górniak, Joanna KrupaEdyta Górniak, Joanna Krupa instagram/joannakrupa

Hojna ciocia!

ZOBACZ TEŻSyn Edyty Górniak poszedł do pierwszej pracy. "Nie idzie na łatwiznę". Mama ma zakaz odwiedzin