Aleksandra Domańska żegna się z fanami na Instagramie. Przez podejrzenia o biseksualizm straciła rolę. "To nie jest mój świat"

Aleksandra Domańska poinformowała, że kończy działanie na instagramowym profilu. W obszernej relacji wytłumaczyła, co ją do tego skłoniło.

Aleksandra Domańska jest jedną z najbardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu. Świat usłyszał o niej dzięki filmowi "Podatek od miłości", w którym wcieliła się w główną rolę. Domańska prowadzi swoje instagramowe konto z humorem i dystansem. W tym medium rozpoczęła akcję "ciało bogini za nic cię nie wini" i relacjonowała potyczki słowne między jej alter ego Olą i Domanem. Wygrała program "Ameryka Express" ze swoim bratem Dawidem. Widzowie za jej zachowanie w programie albo ją pokochali, albo znienawidzili. Ola dzieliła się pozytywnym myśleniem i miłością za pośrednictwem Instagrama, ale postanowiła zakończyć działalność. Okoliczności, w jakich miała stracić rolę w serialu, skłoniły ją do tej decyzji

Aleksandra Domańska zamyka konto na Instagramie

Oto właśnie moje ostatnie story na tym ciepłym koncie o nazwie Aleksandra Domańska - tymi słowami aktorka rozpoczęła pożegnanie z instagramową społecznością.

Ola porównała działalność w mediach społecznościowych do toksycznego związku. Wiedząc, że coś nam szkodzi i nas krzywdzi, nadal pozostajemy w relacji albo zapragniemy inwestować w siebie. Aktorka stwierdziła, że zamyka konto dla swojego komfortu psychicznego. Przytoczyła sytuację, która symbolizuje działania w sieci. 

Parę dni temu jak byłam na Warmii, obserwowałam Blankę [pies aktorki - przyp. red], która była zafiksowana na pistację. Patrzyła na tę pistację, nie widząc nic poza tym małym orzeszkiem. Zauważyłam, ile wspaniałych rzeczy, które dzieją się dookoła niej, ją omija - mówiła Aleksandra Domańska na Instagramie.
Zobacz wideo Aleksandra Domańska zamyka konto na Instagramie

Gwiazda zdradziła, co przepełniło "czarę goryczy" i dlaczego rezygnuje z Instagrama. Okazuje się, że publikacje w sieci wpłynęły na jej karierę. 

Dzisiaj dotarła do mnie informacja, że serial, w którym miałam zagrać główną rolę, już niekoniecznie będzie moim serialem, ponieważ osoby decyzyjne, są bardzo zmartwione tym, że mam krótkie włosy, a Pudelek pisze o mnie, że jestem biseksualna - wyznała na instagramowiej relacji.

SPRAWDŹAleksandra Domańska czule przytula się z kobietą. "Love is love"

W kolejnej relacji aktorka udostępniła rozmowę ze znajomym, któremu przekazuje podobną informację. Rozmówca Domańskiej nie może uwierzyć, że publikacje w sieci i zmiana fryzury wpłynęły na decyzję osoby z produkcji.

Aleksandra DomańskaAleksandra Domańska Instagram/aleksandra.domanska

Dzięki tej sytuacji zdałam sobie sprawę, że to kompletnie nie jest mój świat. Zjada mnie to kawałek po kawałku. A cena jest o wiele, wiele za wysoka. Wręcz skandaliczna - stwierdziła Domańska.

W kolejnych częściach nagrania aktorka wspomina udany weekend z tajemniczym mężczyzną. Twierdzi, że teraz bez oporu może spędzić czas na łonie natury. 

Idę biegać po łąkach i lasach. Nago lub w ubraniu - wyznała.

ZOBACZ: Aleksandra Domańska zrobiła striptiz dla koleżanki, po czym wskoczyła topless do jeziora. Prawdziwa ikona samoakceptacji?

Ola powiedziała, że nagrała tę długą relację, ponieważ nie zgadza się na taki świat, w którym sieć wpływa na jej życie. Oświadczyła, że zapewne wróci jeszcze na Instagrama, ale musi odetchnąć.

Szanowni państwo żegnam się serdecznie. Dziękuję. W trudnych chwilach pamiętajcie, że jest tylko jeden słuszny głos. Głos waszego serca - skwitowała.

Z uśmiechem na ustach Aleksandra Domańska pożegnała się z Instagramem. 

Zobacz wideo Aleksandra Domańska pływa topless w jeziorze

Gwiazdy wspierają Aleksandrę Domańską

Aktorka w ramach pożegnania zamieściła zdjęcie, na którym ubrana w słowa "Dziękuję. Do widzenia." biega po łące.  

 

Pod zdjęciem pojawiła się cała masa komentarzy. 

Biegaj po łąkach piękna i bądź sobą - napisała Margaret.
Jak ja cię rozumiem - stwierdziła Kayah.
I bardzo dobrze! Bądź szczęśliwa - napisała Doda.

Fani Domańskiej dziękowali jej za obecność w sieci i żałowali, że żegna się z Instagramem. 

Żałuję, ale też rozumiem Twoją decyzję. Jakie to przykre, kiedy siostrzeństwo, cieszenie się kobiecością, spontaniczność są piętnowane, etykietkowane, nadinterpretowywane. Mam tylko nadzieję, że będę cię mogła jeszcze spotkać w mediach społecznościowych i poza nim. Pozdrawiam mocno i wyobrażam sobie, jak gorzko ci dzisiaj musi być. Go Girl!
Aż przykro, bo naprawdę inspirujące jest to, co robisz i twoje story czy posty sprawiały, że akceptacja siebie stawała się łatwiejsza. Choć będzie mi ich brakować, to dobrze, że robisz to, co jest zgodne z tobą i swoim sercem.
Będzie cię tu brakowało! Dzięki za odwagę bycia sobą - pisali internauci.

Próbowaliśmy skontaktować się z aktorką, lecz nasza wiadomość pozostała bez odpowiedzi. W sieci pojawiły się informacje, że projekt, o którym mówiła Aleksandra Domańska, miał być realizowany dla Telewizji Polskiej. Przesłaliśmy wiadomość do TVP, jednak stacja nie zabrała głosu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.