Anna-Maria Sieklucka przeszła metamorfozę pod okiem Magdy Pieczonki. Internauci są zgodni: Pięknie i świeżo

Na instagramowym profilu Anny Marii Siekluckiej pojawiło się zdjęcie w makijażu od Magdy Pieczonki. Wyszło pięknie?

Magdalena Pieczonka to znana w świecie show-biznesu makijażystka, a od jakiegoś czasu także youtuberka. Ekspertka w dziedzinie makijażu często pracuje przy produkcjach filmowych oraz sesjach fotograficznych i wzięła pod swoje skrzydła już wiele gwiazd.

Zobacz wideo Magda Pieczonka zagrała w "Koło Plotka". Zobacz, co powiedziała:

Przypomnijmy, że Magda Pieczonka prowadzi autorski kanał na YouTubie, gdzie pokazuje gwiazdy, które do siebie zaprasza. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że metamorfozie u Magdy Pieczonki poddała się Klaudia El Dursi. Wtedy to makijażystka zaprezentowała na uczestniczce Top Model makijaż przeznaczony dla brunetek. Niedawno beauty youtuberka wykonała makijaż na twarzy Kai Śródki. Według niektórych opinii projektantka wyglądała po metamorfozie jak Uma Thurman.

Anna Maria Sieklucka na makijażu u Magdaleny Pieczonki

Tym razem w ręce Magdy oddała się Anna Maria Sieklucka, a efekty pracy zaprezentowała na swoim instagramowym profilu. Makijaż jest delikatny i elegancki. Przy zdjęciu aktorka umieściła opis zawierający podziękowania.

To była niezwykła przyjemność, dziękuję - napisała pod postem Anna Maria Sieklucka.
 

Opublikowane przez aktorkę zdjęcie Magda Pieczonka skomentowała słowami:

Będzie piękny tutorial - czytamy w komentarzu.

Nie zabrakło oczywiście także słów od obserwatorów.

Ale pięknie i świeżo. Magda podkreśliła Twoją cudowną urodę.
Przepiękna. Twoja uroda jest tak niesamowita, że wyglądasz w każdym makijażu cudownie, ale i tak uważam, że najlepiej bez.
Najpiękniejsza - pisali internauci.

Trzeba przyznać, że zarówno uroda aktorki, jak i makijaż wykonany przez Magdę Pieczonkę, robią wrażenie. Spodziewaliście się takiego efektu? 

Więcej o: