5-letni syn Kożuchowskiej stanął przed niełatwym wyborem. Nie zawiódł mamy. "Jestem z niego dumna"

Małgorzata Kożuchowska udzieliła wywiadu, w którym wspomniała o swoim synku. Aktorka ma powody do radości.

Małgorzata Kożuchowska sześć lat temu została mamą Jasia. W jednym z wywiadów przyznała, że długo czekała, żeby zostać mamą. Na jej instagramowym profilu pojawiają się zdjęcia z chłopcem, ale nie widać na nich jego twarzy. Chociaż jest bardzo zapracowaną aktorką, to podczas izolacji miała czas, aby spędzić go z synem. Ostatnio udzieliła wywiadu, w którym wspomniała o sześciolatku. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"

Małgorzata Kożuchowska o synu

Aktorka została twarzą sierpniowego wydania miesięcznika "Twój Styl". W magazynie odnajdziemy długi wywiad z Kożuchowską, która opowiedziała o swojej rodzinie. Małgorzata wyznała, że wraz z mężem Bartłomiejem Wróblewskim stara się przekazać Jasiowi najważniejsze wartości. Chcą, aby chłopiec był empatyczny i współczujący. 

Uczymy go z mężem empatii wobec ludzi, miłości do zwierząt i szacunku do przyrody - mówiła Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie dla "Twojego Stylu”.

Gwiazda chętnie angażuje się w akcje charytatywne i stara się pomagać innym. Zależy jej na tym, aby w przyszłości syn postępował podobnie. W rozmowie z miesięcznikiem zdradziła, że Jaś intuicyjnie dokonał właściwego wyboru. 

Powiedziałam Jasiowi: pójdziemy do sklepu całą rodziną i będziesz mógł wybrać sobie jedną rzecz, ale kupimy także prezenty dla dzieci, którym rodzice nie mogą nic podarować. Obserwowałam, czy nie będzie mu szkoda, że zabawki są dla kogoś innego, ale zachował się świetnie. Zrozumiał, wybrał z nami prezenty dla dzieci, a dla siebie skromny drobiazg. Jestem z niego dumna - wyznała aktorka.

Ostatnio aktorka w towarzystwie męża i syna wypoczywała nad polskim morzem. Zdjęciami z wakacyjnego wypadu chwaliła się w mediach społecznościowych

Więcej o: