Justyna Żyła pochwaliła się odważnym zdjęciem z basenu. Wyleguje się topless na dmuchanej zabawce

Justyna Żyła korzysta z letniego ciepła. Na Instagramie pokazała, jak spędziła weekend z dziećmi.

Justyna Żyła ostatnio stoczyła kolejną medialną bitwę z byłym mężem Piotrem Żyłą. Stwierdziła, że przez stres schudła 12 kilogramów, później zamieściła wymowny wpis na instagramowej relacji, który komentuje jej relację z ojcem jej dzieci. Wcześniej nie przebierała w słowach, rozmawiając z byłym mężem, który stwierdził, że jest brzydka. Teraz uczestniczka "Tańca z gwiazdami" znalazła czas na relaks i pochwaliła się w mediach społecznościowych, jak spędziła ostatnie dni. 

ZOBACZ: Justyna Żyła ma nowego partnera? Pozują przytuleni i widać, że łączy ich bliska więź. To prawdziwy przystojniak

Zobacz wideo Justyna Żyła spędza czas ze swoimi dziećmi w basenie. Co za strój!

Justyna Żyła wyleguje się w basenie

Państwo Żyła doczekali się dwójki dzieci. Po rozwodzie pary opiekę nad Jakubem i Karoliną sprawuje Justyna. Dodatkowo otrzymała dom wyposażony w ogromny ogród z widokiem na góry. Była żona skoczka chętnie pokazuje, jak mieszka. Teraz zorganizowała rozrywkę dla swoich dzieci. Ogród jest wyposażony w mały plac zabaw z huśtawkami i trampolinę. Aby dzieci mogły skorzystać z letniej pogody i się schłodzić, przed domem pojawiły się dwa baseny. Dzieciaki świetnie bawiły się w wodzie. 

W pewnym momencie Justyna sama postanowiła skorzystać z basenu. Położyła się na dmuchanej zabawce bez stanika. Zmieściła zdjęcie, na którym pozuje, eksponując pośladki. 

Justyna ŻyłaJustyna Żyła screen Instagram/justynazyla

Tylko pozazdrościć takich górskich widoków! Jednak biorąc pod uwagę, że w domu Justyny znajdowały się tylko dzieci, to kto zrobił zdjęcie?!

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła pozuje z dziećmi i prawi na temat macierzyństwa. Przyznała, że nie zawsze było łatwo. ''Dali mi popalić''