Sexmasterka powiększyła biust. Jak znosi rekonwalescencję? Nie jest łatwo. "Myślałam, że mi rozerwie cyca!"

Sexmasterka zdecydowała się na powiększenie piersi. Opowiedziała szczerze o bólu. Internauci są podzieleni.

Sexmasterka, czyli Aniela Bogusz nadal bardzo aktywnie prowadzi konto na Instagramie, zdradzając wiele szczegółów życia prywatnego. Dziś znana jest pod nazwą Lil Masti i nieco zmieniła swój styl. Ostatnio pochwaliła się "nowym" biustem. Aniela zdecydowała się na operację powiększenia piersi, jednak przyznaje, że aby być pięknym, trzeba pocierpieć. W zamieszczonym poście opisała, jak czuje się po zabiegu i mimo upływu trzech tygodni nadal odczuwa ogromny ból.

Sexmasterka szczerze o operacji biustu

Sexmasterka zdecydowała się szczerze opowiedzieć o przebiegu operacji. Najpierw zamieściła wideo na swoim kanale, a następnie napisała szczery post. Rekonwalescencja po zabiegu jest bardzo bolesna i trwa naprawdę długo.

Moja mina przedstawiona na drugim zdjęciu obrazuje ból przy wykonaniu gwałtowniejszego ruchu po trzech tyg. od operacji. Robiliśmy zdjęcia i nagle traaaach! Przy zamachnięciu ręką myślałam, że mi rozerwie cyca! Tak tak, niezniszczalną Lil Masti też czasem boli... - wyznała.

Następnie Aniela Bogusz odniosła się do instagramowego świata, na którym wszyscy pokazują się tylko z tej dobrej strony. W końcu każdy musi być idealny:

Zdałam sobie sprawę, że na Instagramie rzadko pokazujemy negatywne emocje, takie jak ból czy nasze słabości... Raczej skupiamy się na pokazywaniu tego, co pozytywne. Idealizujemy swoje życie, kreujemy na perfekcyjne, omijamy trudniejsze sprawy i zastanawiam się, czy jest to spoko, czy nie? Bo przecież lubię ten Instagramowy świat... Jest piękny, miły, fajny, takie trochę oderwanie od nieperfekcyjnej rzeczywistości... Tylko jedno mnie niepokoi.... to nie jest prawdziwe. Rzeczywistość to równowaga, połączenie pozytywnych i negatywnych wydarzeń i emocji. I to jest właśnie piękne.
 

Post Sexmasterki wywołał niemałe zamieszenie. Choć wiele osób zgadza się z jej podejściem, inni zauważają, że pisze o tym osoba, która od zawsze kreuje się na kogoś innego.

Zobacz wideo Nie tylko Sexmasterka powiększyła biust
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.