Martyna Wojciechowska ukrywała pierścionek zaręczynowy. Aż zrobiła sobie selfie w windzie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wybrali się do Paryża. Podróżniczka opublikowała wspólne zdjęcie z windy, ale uwagę zwraca co innego.

Martyna Wojciechowska wybrała się w towarzystwie Przemka Kossakowskiego i córki Marysi do Francji. Podróżniczka chętnie zamieszcza zdjęcia z paryskiej wycieczki. Dwunastoletnia Marysia zapozowała popularnej mamie w wyjątkowy sposób, a wszystko dzięki gimnastyce akrobatycznej. Teraz prowadząca "Kobiety na krańcu świata" zmieściła zdjęcie, które nawiązuje do pewnego trendu.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pokazali, jak spędzają czas w domu i zachwycili fanów

Martyna Wojciechowska w windzie z Przemkiem Kossakowskim

Gwiazdy bardzo chętnie zamieszczają zdjęcia z windy. W Polsce ten trend zapoczątkował Dawid Woliński, chwaląc się zdjęciami ze swojej windy. Prezentował stylizacje, a publikacje zawsze musiały być opatrzone tagiem #windaWolińskiego. Później Instagram został zalany podobnymi publikacjami. Teraz Martyna Wojciechowska postanowiła zażartować z tego trendu. Zmieściła zdjęcie w towarzystwie Przemka Kossakowskiego. 

Właśnie dowiedzieliśmy się, że robienie sobie selfie w windzie jest trendy. Ale... Jacy celebryci, taka winda. I taka stylówa. Pozdro z Paryża - napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie.
 

Podróżniczka zwykle nie komentuje informacji na temat swojego życia prywatnego. Już jakiś czas temu do mediów trafiła informacja o tym, że Przemek Kossakowski oświadczył się jej. Ona sama ostatnio potwierdziła zaręczyny. Do tej pory prowadząca starała się ukrywać dłonie, jednak tym razem przypadkowo pokazała pierścionek i domyślamy się, że zaręczynowy. Jest bardzo w stylu Martyny - prosty i bez zbędnych świecidełek!

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska screen Instagram/martyna.world

Nie pozostaje nam nic innego, tylko życzyć zakochanym udanego pobytu w Paryżu. Czekamy na kolejne selfie z windy!

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wyjechali do Paryża. "Będzie fajnie, mówili..."