Neonowa Martyna Gliwińska w kostiumie kąpielowym chwali się smukłą sylwetką po porodzie

Martyna Gliwińska pochwaliła się nową fotką z Kazikiem. Celebrytka wraz z synem leży na kocu i przy okazji odsłania nieco ciała.

Martyna Gliwińska zadebiutowała w rodzimym show-biznesie już kilka lat temu, gdy na jaw wyszło, że spotyka się z Jarosławem Bieniukiem. Pochodząca z Trójmiasta architektka wnętrz co jakiś czas pojawiała się u boku partnera na salonach, jednak zdecydowanie bardziej wylewni byli już w mediach społecznościowych. O ich związku mówiło się coraz więcej. Niestety, kilka miesięcy temu ich relacja się rozpadła, co było o tyle skomplikowane, że Martyna Gliwińska była już w ciąży z Bieniukiem. Ich syn Kazimierz przyszedł na świat w marcu. Świeżo upieczona mama i ojciec dziecka mają dobre relacje, a nawet spekuluje się, że ponownie mają się ku sobie. Martyna Gliwińska relacjonuje swoje macierzyństwo na Instagramie. Z dnia na dzień pokazuje coraz więcej.

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk powoli wraca na Instagram i relacjonuje cały dzień spędzony z Kazikiem. Nie zabrakło nawet selfie

Martyna Gliwińska w kostiumie kąpielowym

Martyna Gliwińska coraz lepiej odnajduje się w show-biznesie, a najbardziej pomagają jej w tym media społecznościowe, w których jest coraz bardziej aktywna. W przeciwieństwie do innych koleżanek matek-celebrytek nie zasłania twarzy syna i chętnie publikuje coraz to więcej zdjęć. Tak było i tym razem, gdy na Instastory zamieściła zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Na fotce widzimy celebrytkę w neonowym bikini, która wyleguje się na kocu. Tuż obok niej leży mały Kazik.

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska instagram.com@martyna.gliwinska

Już na pierwszy rzut oka widać, że Martyna Gliwińska szybko wróciła do formy po porodzie i może pochwalić się ładną, zdrową sylwetką. Jesteście pod wrażeniem? 

ZOBACZ TEŻ: Martyna Gliwińska pokazała pokój Kazika w całej okazałości. Indiańskie dodatki robią wrażenie. Jest też pamiątka po jej dziadku

Zobacz wideo Martyna Gliwińska opowiada o ciąży
Więcej o: