Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow połączyły siły w słusznym celu. Nagrały filmik nawiązujący do "Przyjaciół"

Rachel, Monica i Phoebe znów razem! To gratka dla fanów kultowego serialu.

Już tej jesieni, a dokładnie 3 listopada, Amerykanie wybiorą prezydenta. Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow nagrały razem filmik, który ma na celu zachęcić ich fanów do pójścia na zbliżające się wybory.

"Przyjaciele" znów razem

56-letnia Courtney Cox udostępniła krótki, niemy filmik podpisany: Przyjaciele nie pozwalają przyjaciołom opuszczać wyborów. W ten sposób nawiązała oczywiście do tytułu serialu "Przyjaciele". To właśnie na planie tej komedii zaprzyjaźniła się z Lisą Kudrow i Jennifer Aniston. Pomimo upływu lat aktorzy nadal utrzymują bardzo bliskie relacje. Każde ich wspólne spotkanie wzbudza wielką radość wśród wiernych widzów kultowego serialu. Podobnie było i tym razem, gdy w sieci pojawił się ich krótki, wspólny filmik, który miał na celu zachęcać Amerykanów do czynnego udziału w  wyborach. Mimo że w uciętym nagraniu nawet nie ma głosu, to i tak zdobywa ono coraz większą popularność w sieci.

Zobacz wideo

Na instagramowym profilu Lisy Kudrow pojawiło się zdjęcie zza kulis wspomnianego filmiku. Cox ma na sobie beżowy blezer, Kudrow czarną bluzkę, a Aniston jasnobrązowy golf.

 

Głos w sprawie wyborów zabrała też Jennifer Aniston, czyli serialowa Rachel. Aktorka udostępniła w relacji InstaStories mema. To kadr z serialu "Przyjaciele" oraz podpis: Kiedy zdajesz sobie sprawę, że zostało tylko 100 dni do dni wyborów.

Jennifer Aniston na InstagramieJennifer Aniston na Instagramie Instagram/jenniferaniston

Więcej o: