Weronika Marczuk pochwaliła się uroczym zdjęciem córki i mamy. "Wszystkie trzy macie tak samo piękne uśmiechy"

Weronika Marczuk pochwaliła się zdjęciem swojej mamy i córki. Świeżo upieczona mama pokazała pociechę w całej okazałości.

Weronika Marczuk jeszcze ponad 10 lat temu uchodziła ze jedną z największych gwiazd TVN. Eks-żona Cezarego Pazury była jurorką w kilku edycjach "You Can Dance". Niestety skandal z udziałem agenta Tomka na dobre pogrzebał jej karierę. Sama zainteresowana na wiele lat zniknęła z show-biznesu. Głośno się o niej ponownie zrobiło jesienią ubiegłego roku, gdy Weronika ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Od tamtej pory była jurorka tanecznego programu chętnie opowiada o swoim macierzyństwie. Tym razem pochwaliła się zdjęciem swojej mamy i córki. Podobieństwo widać gołym okiem.

ZOBACZ TEŻ: Przyjaciółki zorganizowały dla Weroniki Marczuk baby shower. Pojawiło się dużo zdjęć. Działo się! Szampan i wyjątkowa atrakcja to dopiero początek

Weronika Marczuk pokazała córkę i mamę

Weronika Marczuk jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie pokazuje nowe zdjęcia z córką. Na najnowszej fotce, jaką zamieściła, widzimy jej mamę oraz córkę.

Aniom i Haniom dziś przesyłamy najlepsze życzenia - napisała gwiazda.
 

Fani są pod wrażeniem małej Ani, a także mamy celebrytki. Spora część z nich zauważyła spore podobieństwo pomiędzy babcią a wnuczką.

Niech się buzie obu Pań uśmiechają zawsze tak pięknie, jak na zdjęciach.
Piękne panie i jak bardzo do siebie podobne!
Wszystkie trzy macie tak samo piękne uśmiechy - zachwalają pod zdjęciem. 

Wy również widzicie to podobieństwo?

ZOBACZ TEŻ: Weronika Marczuk o poprzednich ciążach: Miałam problemy z ich donoszeniem, pochowałam dwoje dzieci. Pokazała zdjęcie brzuszka tuż przed porodem

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci
Więcej o: