Katarzyna Skrzynecka w zatrważająco długich rzęsach. Agata Młynarska pyta: Ile kg ważą?

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje w długich, sztucznych rzęsach. Fotografia wywołała niemałe zamieszanie. Okazuje się jednak, że aktorka nie zmienia wizerunku. Jej "metamorfoza" to efekt filmowej charakteryzacji.

Katarzyna Skrzynecka prywatnie chętnie stawia na mocny makijaż, podkreśla zwłaszcza oczy, wybierając sztuczne rzęsy. Zaskoczyła jednak fanów, publikując na Instagramie serię zdjęć, na których pozuje w nowych, niezwykle długich, sztucznych i - nie bójmy się tego powiedzieć - kiczowatych rzęsach. Czyżby kolejna wizerunkowa wpadka? Nic z tych rzeczy! Aktorka nie wybrała się wszak do kosmetyczki, ale zawitała na planie nowego filmu. Jej krzykliwy wizerunek to filmowa kreacja, nad którą pracowali profesjonalni charakteryzatorzy. 

Zobacz wideo Szokujące rzęsy Katarzyny Skrzyneckiej. W ruchu wyglądają na jeszcze cięższe

Katarzyna Skrzynecka jako Marlena Wolańska 

To już pewne, ruszyły prace nad czwartą częścią filmu "Kogel-mogel". Jedną z ulubioną postaci, która skradała serca widzów, jest Marlena Wolańska grana przez Katarzynę Skrzynecką (bohaterka pojawia się w trzeciej części serii i jest żoną Piotrusia Wolańskiego). Bohaterka Skrzyneckiej to postać groteskowa i niezwykle kiczowata. Nic więc dziwnego, że Skrzynecka na planie filmowym musiała pojawić się w przejaskrawionych stylizacjach i tandetnym makijażu. 

Aktorka doskonale zdawała sobie sprawę, że fotografie, na których prezentuje takich wizerunek, mogą wzbudzić spore zamieszanie. Już na wstępie zaznaczyła więc, że rzęsy, paznokcie czy kreacja to efekt charakteryzacji:

Na planie filmowym MARLENKA WOLAŃSKA żona Piotrusia, otulona w złoto, lamparty i jakby luksusowy nowobogacki kicz powraca, przypuszczając zmasowany atak MEGA RZĘS, szczebiotu oraz NIEOBLICZALNYCH EFEKTÓW. (...) Podobny gust w MANICURE nieprzypadkowy - czytamy w instagramowym wpisie Skrzyneckiej.
 

Fani komentują

Nie wszyscy jednak od razu zrozumieli intencję aktorki.

A ja myślałam, że pani tak na poważnie w looku - napisała jedna z internautek.

Katarzyna Skrzynecka nie pozostawiała tych słów bez odpowiedzi. 

Łooooj, nie daj Boże - śmiała się aktorka.

Komentarze na Instragramie Katarzyny SkrzyneckiejKomentarze na Instragramie Katarzyny Skrzyneckiej Screen katarzyna_skrzynecka/Instagram

Na szczęście wielu fanów aktorki od razu zrozumiało filmową konwencję. 

Mega charakteryzacja.
Pani Kasiu cudnie Pani wygląda. Dobrze, że to tylko do roli, ale rzęsy może Pani zostawi. Przynajmniej jak będzie gorąco, to może się Pani powachlować - śmiali się.

Do dyskusji włączyła się również Agata Młynarska, która była ciekawa, ile ważą takie sztuczne rzęsy. 

Komentarze na Instagramie Katarzyny SkrzyneckiejKomentarze na Instagramie Katarzyny Skrzyneckiej Screen katarzyna_skrzynecka/Instagram

Musimy przyznać, że my też jesteśmy ciekawi, jak Katarzynie Skrzyneckiej pracowała się w tak nienaturalnie długich rzęsach. 

Więcej o: