Anna Lewandowska przyznała, że potrzebuje chwil dla siebie bez dzieci. "Kto by pomyślał, że będą mnie tak bardzo cieszyć"

Anna Lewandowska zdobyła się na szczere i nietypowe wyznanie. Przyznała, że czasem potrzebuje chwil dla siebie, bez dzieci.

Anna Lewandowska nie ukrywa, że córki Klara i Laura są dla niej całym światem. Niemal każdego dnia publikuje ich zdjęcia i ujawnia, jak wygląda jej codzienność w roli mamy dwójki dzieci. Okazuje się jednak, że nawet ona ma momenty, w których chce być sama. Zdradziła to ostatnio na InstaStories.

Zobacz: Anna Lewandowska zachęca do samoakceptacji i porównuje dwa swoje zdjęcia. "Nikt nie jest idealny"

Zobacz wideo Kwarantanna u Lewandowskich: Klara ćwiczy z Robertem

Anna Lewandowska cieszy się z samotnych chwil

Nie każda mama zdobyłaby się na takie wyznanie, ale też wiele kobiet, posiadających małe dzieci, nie ukrywa, że bycie mamą na cały etat bywa ciężkie. Anna Lewandowska właśnie dołączyła do grona tych, które otwarcie przyznają, że czasem potrzebują chwil dla siebie. Trenerka zdradziła na InstaStories, że poszła pobiegać w samotności i bardzo ją cieszą takie chwile. Samą ją to zaskakuje. 

Pobiegane. W samotności. Potrzeba ogromna... Wyrwać się z domu i biec przed siebie, muzyka w słuchawkach, rozmowa przez telefon z przyjaciółką (na mamusiowe tematy). Kto by pomyślał kilka lat temu, że takie chwile dla siebie będą mnie... taaaaak bardzo cieszyć. Mąż w domu - napisała Anna Lewandowska.

Zobacz też: Siostra Roberta Lewandowskiego dodała pierwsze zdjęcie córki. Widokiem dziewczynki zachwyciła się popularna ciocia

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Niestety, trenerka udostępniła post na InstaStories, więc fanki nie miały szans skomentować jej słów. Możemy jednak podejrzewać, że wiele kobiet doskonale rozumie Annę Lewandowską i mając małe dzieci, również potrzebuje chwil tylko dla siebie. Zgadzacie się z trenerką?

 Przeczytaj też: Anna Lewandowska przerabia swoje zdjęcia? Jej brzuch wygląda zupełnie inaczej na fotce udostępnionej przez Roberta