Martyna Kupczyk, architekt programu "Nasz nowy dom", opublikowała wnętrza domu, który został spalony. "Brakuje mi słów"

Rodzina z programu "Nasz nowy dom" straciła w pożarze dach nad głową. O pomoc prosi architekt programu, która opublikowała zdjęcia sprzed tragedii.

Ostatnio media obiegła informacja o tragedii rodziny pani Beaty, która niespełna trzy lata temu wzięła udział w programie "Nasz nowy dom". Pani Beata mieszkała na Podlasiu i samotnie wychowywała dwóch synów Kacpra i Nikodema. Katarzyna Dowbor razem z ekipą wyremontowała im dom, dając nadzieję na lepsze życie. Niestety, nieznany sprawca podpalił cały dorobek życia rodziny. Do tragedii odniosła się architekt programu, Martyna Kupczyk, która pokazała zdjęcia wnętrz. Prosi także internautów o pomoc.

ZOBACZ TAKŻE: "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor w trakcie epidemii wyremontowała rozpadający się dom. "Nie ma podłóg, toaleta jest nieczynna"

Dom uczestniczki programu stanął w płomieniach

Zdjęcia pojawiły się na Instagramie pani architekt, która pokazała, jak na początku wyglądał dom, a potem zdjęcia po pożarze. Nie ukrywa, że bardzo wstrząsnęła ją informacja o tragedii rodziny. Razem z produkcją i prowadzącą Katarzyną Dowbor zastanawiają się, jak pomóc pani Beacie.

Dom, który dawał bezpieczeństwo, teraz wygląda TAK. Remontowaliśmy go trzy lata temu. Był listopad, było bardzo zimno. Mieliśmy jeden cel. Stworzyć bezpieczną przystań dla Pani Beaty i jej dwóch synów, Kacpra (16) i Nikodema (12). Pamiętam, jak na pytanie, co lubią robić w wolnym czasie, odpowiedzieli, że spędzać czas z mamą. Stracili wszystko z rąk jednego człowieka. Nie tylko dach nad głową, ale wiarę w drugiego człowieka. Piszę o tym dopiero teraz, bo nadal nie mogę uwierzyć w zło, które się na tym świecie dzieje. Nadal nie mogę uwierzyć, że można komuś tak zrujnować życie. Nadal brakuje mi słów, aby to opisać - napisała architekt.

Dom po remoncie prezentował się pięknie.

Martyna Kupczyk 'Nasz nowy dom'Martyna Kupczyk 'Nasz nowy dom' Martyna Kupczyk - Instagram

Martyna Kupczyk 'Nasz nowy dom'Martyna Kupczyk 'Nasz nowy dom' Martyna Kupczyk - Instagram


Niestety, ogień strawił cały budynek, a także większość wyposażenia. Nie było czego ratować.

Martyna Kupczyk 'Nasz nowy dom'Martyna Kupczyk 'Nasz nowy dom' Martyna Kupczyk - Instagram

Katarzyna Dowbor także bardzo przejęła się sytuacją i zapewniła, że nie zostawi pani Beaty bez pomocy.

Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni - napisała Katarzyna Dowbor. 

Możecie pomóc pani Beacie i jej synom. Środki finansowe potrzebne na odbudowę domu można przekazać na specjalne konto założone przy Stowarzyszeniu Rodzina w Ciechanowcu:

Nr 32 8749 0006 0000 7719 2000 0130 z dopiskiem "Dla Beaty".

Zobacz wideo Modne świeczniki bez wydawania fortuny? Wystarczą stare słoiki i gips
Więcej o: