Blanka Lipińska cieszy się, że jest w hotelu dla dorosłych. Fanka: Będziesz żałowała, że nie masz dzieci. Zareagowała

Blanka Lipińska spędza wakacje w słonecznej Grecji wraz z Baronem. Teraz pochwaliła się, że przebywają w hotelu tylko dla dorosłych, co nie spodobało się jednej internautce.

Od kilku dni Blanka Lipińska wypoczywa w Grecji z ukochanym Baronem. Para codziennie chwali się nowymi zdjęciami i nagraniami. Tym razem Blanka zdradziła na Instagramie, że przebywają w hotelu dla dorosłych, a więc dzieci nie mają do niego wstępu. Celebrytka nie kryła swojej radości z tego powodu, co nie spodobało się jednej internautce.

Zobacz: Blanka Lipińska chwali się luksusowymi wakacjami. Przy okazji zdradziła, jak wygląda urlop za granicą w czasie pandemii

Zobacz wideo

Blanka Lipińska reaguje na krytykę

Pisarka znalazła na wakacjach czas, by przejrzeć wiadomości od internautów. Jedna z nich zwróciła jej uwagę, bo fanka zaatakowała ją za radość z powodu przebywania w hotelu dla dorosłych.

Czemu w swojej relacji podkreśla pani, że NA SZCZĘŚCIE jest to hotel dl dorosłych. Sama kiedyś byłaś dzieckiem i myślę, że wtedy nie chciałabyś, aby traktowano cię jako tę gorszą grupę ludzi czyli dzieci. Myślę, że kiedyś będzie sama żałowała, że nie masz dzieci i nie ma ci kto podać szklanki wody. Przemyśl to, co piszesz, bo chyba przez fame i kasę ci trochę odbiło - napisała.

Blanka Lipińska opublikowała na InstaStories tę wiadomość, przy okazji na nią odpowiadając. Jej reakcja trafia w punkt.

Lubię takie wiadomości i ludzi, którzy uważają, że dzieci są od przynoszenia wody, a sprowadza się je na ten świat, by robiły coś dla nas i nam służyły - egoizm level master. A jeszcze bardziej uwielbiam, gdy świadome, przemyślane decyzje są definiowane pieniędzmi czy sławą - napisała Blanka Lipińska.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram/blanka_lipinska

Celebrytka pokazała też wiadomości od innych kobiet, które są mamami i przy okazji popierają takie miejsca, jak hotele dla dorosłych. A wy co o tym sądzicie?