Uwielbiana gwiazda urodziła trzecie dziecko. Wrzuciła na Instagram wideo, które nagrano tuż po porodzie

Ciara znów została mamą! Artystka pochwaliła się radosną nowiną, wrzucając na Instagram wideo nagrane tuż po porodzie.

Ciara urodziła trzecie dziecko! Amerykańska piosenkarka pod koniec stycznia podzieliła się wiadomością o ciąży na Instagramie, publikując zdjęcie w czerwonym bikini. Teraz o narodzinach dziecka poinformowała także na swoim profilu. Tym razem wrzuciła krótki filmik, który został nagrany po porodzie.

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec: "Bez sukienki nie jestem piękna"

Ciara urodziła trzecie dziecko

Ciara i jej mąż Russell Wilson właśnie powitali na świecie drugie wspólne dziecko (mają już córkę Siennę Princess). W piątek urodził się ich syn Win Harrison. Radosnym wydarzeniem para pochwaliła się na Instagramie. Ciara wrzuciła krótkie nagranie, które zostało wykonane tuż po porodzie. Widać na nim artystkę z dzieckiem jeszcze ubrudzonym wodami płodowymi. Ciara zaśpiewała synkowi piosenkę i nie kryła swojego szczęścia.

Wszystkiego najlepszego Win! Mamusia i tatuś cię kochają - napisała Ciara pod nagraniem.
 

Przy okazji gwiazda podała także wymiary chłopca i dokładną datę jego narodzin. Gratulujemy!

Ciara - związki

Do tej pory Ciara miała dość burzliwe życie uczuciowe. Gwiazda w 2005 roku spotykała się z raperem Bow Wowem, ale po roku ich związek się zakończył. Powodem miały być liczne zdrady rapera. Potem gwiazda związała się z raperem Futurem. Para zaręczyła się w 2013 roku, a kilka miesięcy później ogłosiła, że spodziewa się dziecka. 19 maja 2014 roku na świat przyszedł syn pary Future Zahir Wilbunr. Niestety, związek artystki i rapera również nie przetrwał. Future też okazał się być niewierny i w 2014 roku Ciara odwołała zaręczyny. Na początku 2015 roku artystka zaczęła spotykać się z rozgrywającym drużyny futbollowej Seattle Seahawks, Russellem Wilsonem. Para zaręczyła się w 2016 roku i wzięła ślub zaledwie po czterech miesiącach od tego wydarzenia. 2017 roku urodziło się pierwsze wspólne dziecko Ciary i Russella - córka Sienna. Teraz para doczekała się narodzin synka Wina.