Joanna Liszowska jest zakochana? Podobno aktorka od roku jest w poważnym związku. "Zamieszkał w jej domu"

Joanna Liszowska oficjalnie od niemal dwóch lat jest singielką, ale wiele na to wskazuje, że jednak wcale nie jest już samotna. "Życie na gorąco" informuje, że w życiu gwiazdy zagościł mężczyzna.

Joanna Liszowska do 2018 roku była w szczęśliwym związku ze szwedzkim biznesmenem Olą Serneke. Aktorka niechętnie opowiada o życiu prywatnym i realizuje się zawodowo. Do mediów po roku dotarła informacja, że Joanna i Ola rozwiedli się w Szwecji. Aktorka potwierdziła plotki o rozstaniu i opublikowała dosadną wiadomość w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Niektóre polskie gwiazdy miały z rozwodami niemały problem
Oto naga PRAWDA: Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu - napisała na Instagramie.

ZOBACZ: Były mąż Joanny Liszowskiej wreszcie zdradził przyczynę ich rozstania. Opowiedział też o stosunkach, jakie ich łączą

Małżonkowie doczekali się dwóch córek, które Joanna samotnie wychowuje w Polsce. Od rozwodu z Serneke Liszowska była samotna, skupiła się na pracy i dzieciach. Krążą jednak plotki, że gwiazda "Przyjaciółek" ma nowego partnera. 

Joanna Liszowska zakochana?

W życiu aktorki zagościł tajemniczy mężczyzna, twierdzi "Życie na gorąco". Magazyn informuje, że nowy partner skradł Joannie serce, a relacja staje się coraz poważniejsza. 

W zeszłym roku w aktorskim świecie zaczęto szeptać, że Joanna znów jest zakochana. Mówiono, że w jej otoczeniu regularnie pojawiał się ten sam mężczyzna, a nawet, że zamieszkał w jej domu - czytamy w tygodniku "Życie na gorąco".

Aktorka została ostatnio sfotografowana na stacji benzynowej. Zrobiła zakupy i odjechała, a w jej samochodzie znajdował się tajemniczy towarzysz. 

Na miejscu dla pasażera siedział mężczyzna w białej czapce z daszkiem. Czyżby nowy partner aktorki? Jak udało nam się ustalić, ta znajomość trwa już co najmniej od roku - informuje magazyn.

Do tej pory Joanna Liszowska nie skomentowała tych doniesień. Jednak życzymy jej szczęścia i dużo miłości!

Więcej o: