Książę Karol ma nieślubne dziecko? Jego "córka" mieszka na Bahamach i jest bardzo podobna do księcia Williama!

Książę Karol według australijskiego magazynu "New Idea" ma córkę. Podobno kobieta jest owocem zakazanego romansu księcia.

Książę Karol jest częstym bohaterem plotek. Oprócz doniesień na temat Meghan Markle, Harry'ego i księcia Williama oraz księżnej Kate, to właśnie on jest ulubionym bohaterem tabloidów. Syn królowej Elżbiety II rzadko odnosi się do skandalicznych informacji. Tym razem australijski tabloid uważa, że książę Karol ma nieślubną córkę. 

Zobacz wideo Książę Karol i Camilla biją brawo dla pracowników służby zdrowia walczących z koronawirusem

Książę Karol ma nieślubne dziecko?

Na okładce nowego wydania "New Idea" krzyczy do nas tytuł: "Królewski owoc miłości znaleziony na Bahamach!". Bohaterką jest India Hicks, która na początku tekstu twierdzi, że jest nieślubnym dzieckiem księcia Karola. Kobieta prowadzi luksusowe życie na Bahamach, a mówi, że była jedną z druhen w czasie ślubu Karola i Diany. 

W kolejnej części tekstu redaktorzy doznają olśnienia i podają, że India jest wnuczką lorda Louisa Mountbattena, a książę Karol jest jej ojcem chrzestnym. Według tabloidowego eksperta Phila Dampiera, Hicks jest w stałym kontakcie z przyszłym królem. Podobno spotykają się podczas wizyt kobiety w Anglii.

Książę Karol zawsze miał słabość do swojej chrześniaczki. Chociaż India od wielu lat mieszkają na Bahamach, utrzymywała stały kontakt z Karolem i często z nim rozmawiała. Łączy ich to samo poczucie humoru, a on kocha jej wolnego ducha. Karol zawsze będzie blisko Indii - twierdzi informator "New Idea".

Okładka magazynu 'New Idea'Okładka magazynu 'New Idea' screen 'New Idea'

To nie pierwszy raz, gdy australijski tygodnik informuje świat o tego typu rzeczach. Ostatnio donosił, że książę Karol jest gejem, a królowa Elżbieta jest tego świadoma. Podstawą do napisania tego tekstu miały być zdjęcia, które zostały wykonane w 2016 roku. W ubiegłym roku ten sam tabloid uważał, że książę Karol i Camilla mają nieślubnego syna, który mieszka w Australii

Brawa za kreatywność!

Więcej o: