Demi Lovato zaręczyła się po pięciu miesiącach związku. Max Ehrich podarował jej pierścionek z gigantycznym brylantem

Demi Lovato i Max Ehrich wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Para za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że się zaręczyła.

Demi Lovato nareszcie odnalazła szczęście u boku Maxa Ehricha. Gwiazda zmagała się przez długi czas z depresją i uzależnieniem od heroiny, ale wszystko wskazuje na to, że nareszcie wyszła na prostą. Długo nie informowała, z kim się spotyka. To, że aktorka i wokalistka znów jest zakochana, wyszło na jaw, gdy podczas transmisji na żywo w kadr wszedł jej ukochany. Para oficjalnie potwierdziła, że się spotyka, kiedy w sieci pojawiło się nagranie, na którym Max gra na fortepianie dla Demi. Teraz ogłosiła, że chcą razem spędzić życie.

Zobacz wideo Demi Lovato zaręczyła się i pokazała pierścionek

Demi Lovato się zaręczyła

Artystka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami w objęciach ukochanego. Na jednym z ujęć można zauważyć, że Demi otrzymała od Maxa pierścionek z ogromnym brylantem. W opisie publikacji gwiazda napisała, że jej narzeczony ogromnie ją uszczęśliwia. 

Gdy byłam małą dziewczynką, mój tata zawsze nazywał mnie jego "małą partnerką" - to może brzmieć dziwnie, bez jego południowego kowbojskiego akcentu. Dla mnie to miało sens. Dzisiaj znów świat ma dla mnie sens, ale dzisiaj oficjalnie zostanę czyjąś partnerką - rozpoczęła instagramowy wpis Dami Lovato.

Demi Lovato i Max EhrichDemi Lovato i Max Ehrich Instagram/ddlovato

Aktorka stwierdziła, że to była miłość od pierwszego wejrzenia i jeszcze nigdy wcześniej nie kochała i nie była tak kochana. 

Max Ehrich wiedziałam, że cię pokocham od momentu, w którym cię zobaczyłam. To jest coś, czego nie potrafię opisać komuś, kto tego nie doświadczył. Nigdy nie czułam się tak bezwarunkowo kochana przez kogoś (oprócz moich rodziców) mimo moich wad - czytamy.

Demi LovatoDemi Lovato screen Instagram/ddlovato

Lovato stwierdziła, że sporo zawdzięcza swojemu ukochanemu. Podziękowała mu za wspólny czas i wyraziła nadzieję, że stworzą piękną rodzinę. 

Nigdy nie naciskałeś, żebym coś zrobiła przeciwko sobie. Sprawiasz, że jestem najlepszą wersją siebie. Jestem zaszczycona tym, że poprosiłeś mnie o rękę. Kocham cię bardziej, niż mogłabym to wyrazić, ale jestem podekscytowana, że zaczniemy wspólne życie i założymy razem rodzinę. Kocham cię kochanie. Mój partner. Oto nasza przyszłość! - napisała artystka.

Demi Levato pierścionek zaręczynowyDemi Levato pierścionek zaręczynowy Instagram/ddlovato

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy popularnych znajomych i fanów wokalistki. Wszyscy gratulowali zakochanym. 

Tak się cieszę! Bardzo cię kocham - napisała Noah Cyrus.
Gratulacje piękna! Bardzo się cieszę - gratulowała Paris Hilton.
WOW, gratulacje! - skomentował Adam Lambert.
Yay! Gratulacje!!! To niesamowite - napisała Avril Lavigne.

Głos pod postem zabrali także: Meghan Trainor, James Charles, Sarah Paulson, Christina Aguilera, Nikkie Tutorials, Jessie J czy Hailey Bieber. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.