18-letnia córka Cindy Crawford pozuje nago dla "Vogue'a". "To jest ikoniczne"

Kaia Gerber ma dopiero 18 lat, ale już szturmem podbija świat mody. Cindy Crawford z pewnością jest dumna ze swojej córki.

Nie trzeba być wielkim fanem mody, żeby wiedzieć, kim jest Cindy Crawford. Niewtajemniczonym i zapominalskim przypominamy, że Amerykanka jest jedną z największych ikon modelingu. Szczyt jej kariery to lata 90., ale nadal cieszy się ogromną popularnością. Jej śladami podąża 18-letnia córka, Kaia Gerber. Pomimo młodego wieku nastolatka może pochwalić się poważnymi sukcesami na koncie.

Kaia Gerber w odważnej sesji dla japońskiego "Vogue'a"

Magazyn "Vogue" często nazywany jest "biblią mody". Niektóre modelki latami czekają na zaproszenie do okładkowej sesji. Kai Gerber udało się to, jeszcze będąc nastolatką. Córka Cindy Crawford jest gwiazdą wrześniowej okładki japońskiego "Vogue'a". Na jej instagramowym profilu pojawiły się już efekty sesji zdjęciowej.

 

Trzeba przyznać, że fotografie są bardzo odważne. Na jednej z nich 18-letnia Kaia Geber pozuje zupełnie nago. Na pozostałych jest topless lub w stylizacjach złożonych z prześwitującej garderoby i lateksu.

 

Mimo wszystko zdjęcia są utrzymane w graniach dobrego smaku i nie można określić ich jako "wulgarne". Instagramowi obserwatorzy Gerber nie kryją zachwytów.

Ale epickie!
To jest ikoniczne.
Szaleństwo - czytamy w komentarzach.

Cindy Crawford z pewnością jest dumna z córki. W końcu sesja dla "Vogue'a" to nie lada wyróżnienie. Swoją drogą, zdjęcia naprawdę zachwycają. Czas pokaże, czy Kaia rzeczywiście zrobi karierę na miarę swojej mamy. Trzymamy kciuki!

Zobacz wideo Cindy Crawford ćwiczy z uniwersalną piłką lekarską