Robert Lewandowski pręży umięśnione ciało pod gołym niebem. Ma prywatną "siłownię" w ogrodzie. "Mój własny plac zabaw"

Robert Lewandowski pochwalił się kilkoma zdjęciami na Instagramie, na których możemy oglądać go podczas ćwiczeń w jego domowej siłowni.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska ponad dwa miesiące temu przywitali na świecie swoją drugą córkę - Laurę. Para ma za sobą bardzo intensywny czas, bowiem oprócz opieki nad dzieckiem mieli na głowie sporo zawodowych zobowiązań. Niedawno piłkarz zakończył sezon Bundesligi i Pucharu Niemiec, więc wraz z żoną mogli pozwolić sobie na krótki urlop, który spędzili w Grecji. Mimo że wrócili już do Monachium i wciąż mają wakacje, to nie zamierzają przeleżeć tego wolnego czasu na kanapie. Wręcz przeciwnie, wciąż ostro ćwiczą, co właśnie pokazał Robert na kilku zdjęciach, jakie zamieścił na Instagramie. 

ZOBACZ TEŻ: Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na wesele. Pochwalili się zdjęciami z uroczystości. Nie mogło zabraknąć też Laury

Robert Lewandowski ćwiczy w prywatnej "siłowni"

Robert Lewandowski musi dbać o formę zawsze, nawet poza sezonem. Dla polskiego króla strzelców to żaden problem. Jak sam przyznaje, czas spędzony na siłowni to dla niego przyjemność. Wraz z żoną zdarza mu się prowadzić wspólne treningi live, choć zdarza mu się również relacjonować treningi, które odbywa w pojedynkę. Tak było i tym razem, gdy pochwalił się zdjęciem z prywatnej "siłowni", jaką urządził sobie w ogrodzie. Na fotce widzimy, jak Robert Lewandowski bez koszulki ćwiczy na specjalistycznym rowerku. 

Mój własny plac zabaw - pisze pod zdjęciem Lewy.
 

Muskulatura Roberta Lewandowskiego robi wielkie wrażenie. Nie się czemu dziwić. W końcu ciężko na nią pracuje! 

ZOBACZ: Anna Lewandowska narzekała na boczki. Jej nowe zdjęcie może zdziwić fanów. A Klara? Pływa (sama!) i ćwiczy na macie

Zobacz wideo Robert Lewandowski znów tańczy na Tik Toku