Kanye West chce się rozwieść z Kim Kardashian! Poinformował o tym fanów, ale szybko usunął tweeta

Kanye West chce się rozwieść z Kim Kardashian. Informacja szybko zniknęła z Twittera.

Kanye West jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci światowego show-biznesu. Jest o nim głośno nie tylko za sprawą coraz to nowych muzycznych projektów. Niedawno raper zgłosił swoją kandydaturę na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych, którą poparł sam Elon Musk. Ostatnio media rozpisują się także o poważnym kryzysie w związku Kanye i Kim Kardashian

Zobacz wideo

Podczas niedzielnego wystąpienia w Karolinie Południowej muzyk i kandydat na prezydenta poruszył temat niewolnictwa, religii i aborcji. Wyznał, że jego ojciec usiłował nakłonić jego matkę, aby dokonała aborcji. Dorzucił, że wraz z Kim zastanawiali się nad usunięciem ciąży. West ze łzami w oczach powiedział, że omal nie zabił swojego dziecka. Tak szczere wyznanie oczywiście rozwścieczyło jego żonę, ale to jeszcze nie koniec. 

Kanye West chce ostatecznie rozstać się z Kim?

Jeszcze w poniedziałek West opublikował kilka tweetów, w których pisał między innymi, że jego żona próbowała zamknąć go z powodów zdrowotnych, porównując się do Nelsona Mandeli. W ostatnią środę Kanye West napisał na Twitterze, że usilnie stara się rozwieść ze swoją żoną Kim Kardashian.

Próbuję się rozwieść odkąd Kim spotkała się z Meekiem (Mill, raper - red.) w Waldorfie w sprawie reformy więziennictwa - napisał na Twitterze Kanye West.

Po kilku minutach raper skasował poważny wpis z portalu społecznościowego. Do rzekomego spotkania Kim Kardashian z Meekiem Millem miało dojść w 2018 roku. Przypomnijmy, że w tym samym roku Kanye poinformował, że zmaga się z chorobą afektywną dwubiegunową.