Blanka Lipińska złożyła sobie życzenia urodzinowe. "Dałam sobie najlepszy prezent". Rozpoczyna ekspansję na USA

Blanka Lipińska obchodzi urodziny 22 lipca. Z tej okazji pochwaliła się prezentem, który sama sobie sprawiła. Niedługo usłyszą o niej w USA.

Blanka Lipińska zyskała popularność dzięki wydaniu pierwszego polskiego i kontrowersyjnego erotyka, który był porównywany do "50 twarzy Grey'a". Książka autorstwa E.L. James zwojowała międzynarodowy rynek wydawniczy, a "365 dni" podbiło serca Polek. Powieść Lipińskiej doczekała się nawet ekranizacji, ale sama historia Laury i Massimo nie została dotąd wydana w innych krajach. Na szczęście fani filmowej adaptacji z zagranicy wkrótce będą mogli przeczytać ją po angielsku. Autorka ogłosiła, że podpisała intratny kontakt i rozpoczyna ekspansję na Stany Zjednoczone

Blanka Lipińska świętuje

W życiu Blanki Lipińskiej sporo się ostatnio dzieje. Od wydania pierwszej powieści w 2017 roku sporo się zmieniło, a nie mamy na myśli tylko stanu jej konta. Autorka jest w szczęśliwym związku z Aleksandrem Baronem, a w jej mediach społecznościowych nie brakuje wyznań i opowieści na temat tej relacji. Blanka już niedługo zmieni mieszkanie i szykuje się na urlop w Portugalii. Teraz pochwaliła się wyjątkowym prezentem, który sprawiła sobie sama. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska opowiada o kupnie mieszkania

Autorka trylogii "365 dni" pochwaliła się, że podpisała kontrakt z menadżerką ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu powieść Blanki stanie się dostępna w wielu krajach i zostanie legalnie przetłumaczona. Lipińska zawarła umowę w przeddzień swoich 35. urodzin.

Dziś moje 35. urodziny. A wczoraj dałam sobie najlepszy prezent, jaki mogłam. Podpisałam umowę z Kimberly Whalen, międzynarodową agentką ze Stanów Zjednoczonych, która będzie reprezentować mnie na całym świecie. Tym samym, rozpoczęłam zagraniczną ekspansję powieści "365 dni"  - pisała Blanka Lipińska na Instagramie.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram/blanka_lipinska

Lipińska złożyła sobie w poście życzenia urodzinowe. 

Życzę sobie, aby siła moich afirmacji nigdy nie zmalała, bym spokojna i pewna patrzyła w przyszłość, bym nigdy nie stała się kimś innym niż sobą... - napisała autorka.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram/blanka_lipinska

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy, chociaż Lipińska zwykle wyłącza możliwość ich dodawania. Znajomi celebrytki gratulowali jej sukcesu. 

I jak Cię tu zaskoczyć kochana, skoro Ty sama nas tak zaskakujesz?
Gratulacje i wszystkiego najlepszego! Świat jest twój!
Najlepszego Blanka! Rozwijaj się i jeszcze więcej sukcesów! Życzę ci tego z całego serca - pisali znajomi autorki.

Gratulujemy i wszystkiego najlepszego!

Więcej o: