Premiera nowego programu TVN Style. Do prowadzącego zadzwonił sam Brad Pitt. "Myślałem, że robią sobie ze mnie żarty"

Na antenie TVN Style już dzisiaj, 21 lipca, pojawi się nowy program, w którym będziemy mogli ujrzeć szerokie grono światowych gwiazd. Wnętrzarskie show poprowadzą Drew i Jonathan Scott i nie zabraknie w nim nawet Brada Pitta! Aktor sam zgłosił swój udział.

"Remonty gwiazd Hollywood" to nowy program stacji TVN Style, którego pierwszy odcinek można będzie obejrzeć już 21 lipca o godzinie 22.15. Kto poprowadzi wnętrzarskie show? Bracia Drew i Jonathan Scott, którzy specjalnie na życzenie światowej sławy celebrytów odmienią domy ich bliskich. Nie zabraknie Melissy McCarthy, Violi Davis, Rebel Wilson czy Michaela Buble. Największą ciekawostką jest jednak to, że swój udział w programie zgłosił nawet sam Brad Pitt. Dla kogo gwiazdor chciał wyremontować lokum?

Brad Pitt zadzwonił do prowadzącego. "Robią sobie żarty"

21 lipca o godzinie 22.15 na antenie TVN Style odbędzie się premiera "Remontów gwiazd Hollywood". Najpopularniejsi aktorzy i wokaliści będą mogli odwdzięczyć się swoim bliskim, robiąc im niespodziankę i remontując ich domy. Pomysł na powstanie show zrodził się już w 2015 roku, jednak czekał pięć lat na swoją realizację. Prowadzący program, Drew i Jonathan Scott, zdradzili kilka szczegółów, jak gwiazdy angażowały się we wnętrzarski projekt. 

Razem z Drew otrzymujemy około pół miliona wiadomości w mediach społecznościowych w tygodniu! Nasi fani zawsze wpadają na genialne pomysły na nowe programy. Koncepcja na tę serię przyszła właśnie od nich, ale sam proces trwał około 5 lat. Wpadliśmy na Violę Davis na rozdaniu nagród Emmy w 2015 roku i powiedzieliśmy jej o tym pomyśle. Idea jej się bardzo spodobała i od razu nam zdradziła, dla kogo chciałaby przeprowadzić taki remont. Kilka tygodni później Jonathan odebrał telefon od Brada Pitta, który usłyszał od kogoś o koncepcie i zgłosił się do programu - mówią podekscytowani bracia.

Jonathan i Drew ScottJonathan i Drew Scott Matt Harbicht/Getty Images / Photo by: Matt Harbicht/Getty Im

Drew nie mógł uwierzyć, że odebrał telefon od najpopularniejszego aktora. 

Szczerze nie miałem pojęcia, że dzwoni do mnie sam Brad Pitt! Kiedy usłyszałem w słuchawce: To ja, Brad, od razu pomyślałem, że to mój kolega ze studiów robi sobie ze mnie żarty. Brad przedstawił się, a potem podziękował każdej osobie z naszej ekipy za pracę nad domem swojej przyjaciółki.

Jesteście ciekawi nowego show TVN Style? 

Zobacz wideo Zobaczcie, jak Brad Pitt wyglądał w młodości!
Więcej o: