Marta Linkiewicz obcięła się na "jeża". Fani nie wierzą własnym oczom. "Co tu się..."

Marta Linkiewicz po raz kolejny zszokowała internautów. Tym razem zrobiła coś zupełnie nowego. Zmieniła swoją fryzurę nie do poznania.

Marta Linkiewicz potrafi zaskoczyć, co skutecznie robi od kilku lat i dzięki temu cieszy się naprawdę pokaźnymi zasięgami. Na swoim instagramowym profilu patoinfluencerka ma wielu zwolenników, którzy chętnie obserwują jej kolejne poczynania, a także metamorfozy.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Marta Linkiewicz wybrała zdrowy tryb życia i większą aktywność fizyczną, dzięki czemu zeszła z rozmiaru 44 do 36. Odstawiła też używki, mniej imprezuje, a nawet zmieniła styl ubierania. Nie zabrakło też przemiany na głowie Marty. Jeszcze na początku tego miesiąca ścięła swoje długie włosy do ramion, a nowa fryzura spodobała się obserwatorom. Teraz Linkiewicz poszła jeszcze o krok dalej. Za daleko?

Zobacz wideo Marta Linkiewicz postawiła na ostre cięcie i pokazała nagranie z wizyty u fryzjera

Marta Linkiewicz obcięła się na jeża

Na instagramowym profilu Marty Linkiewicz, znanej jako "Linkimaster", pojawiło się zdjęcie z bardzo odważną fryzurą. Influencerka ścięła włosy na krótko i pozowała do zdjęcia z nowym wizerunkiem. 

 

Fani z pewnością byli zaskoczeni przemianą Linkiewicz. Czy pozytywnie? Trudno powiedzieć. Przedstawiamy niektóre z komentarzy:

Tego nikt się nie spodziewał.
Co tu się...
Coś ty zrobiła? Pojechałaś, brawo za odwagę, ja bym wymiękła.

Po obejrzeniu relacji na Instagramie Marty stwierdzamy, że zmiana fryzury mogła pójść w parze z chęcią zmiany życia. Być może to zwieńczenie wyżej opisanych zmagań, a może to dopiero początek życiowej metamorfozy Marty Linkiewicz?

Bez względu na komentarze, Marta po raz kolejny zrobiła to, co chciała. W nowej fryzurze wygląda zupełnie inaczej. Według nas bardzo korzystnie.

Więcej o: