Transpłciowa para powitała na świecie syna. Mąż kolumbijskiej modelki urodził ich pierwsze dziecko

Danna Sultana i Esteban Landrau to transpłciowa para, która doczekała się potomka. Ona urodziła się jako mężczyzna, zaś on jako kobieta.

Kolumbijska modelka Danna Sultana i jej mąż, Esteban Landrau, zaskoczyli niemal cały świat. Małżonkowie mają za sobą zmianę płci i postanowili powiększyć rodzinę. Tworzą zgraną parę i szczęśliwy związek. On zaszedł w ciążę, ponieważ urodził się jako kobieta. Jak podają lokalne media, poczęli dziecko naturalnym sposobem, ponieważ oboje zachowali swoje organy płciowe. Teraz transpłciowa para pochwaliła się w mediach społecznościowych, że powitali na świecie synka. 

ZOBACZ: Ona urodziła się jako mężczyzna, a on jako kobieta. Teraz spodziewają się dziecka, które urodzi on

Transpłciowa para powitała na świecie dziecko

Danna i Esteban ogłosili na Instagramie, że urodził się ich syn, Ariel. Mąż modelki zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia maluszka i podzielił się poruszającymi słowami. 

Bóg jest wielki i pobłogosławił nas przybyciem naszego ukochanego Ariela Landrau Pereza. Nie sposób wyrazić wielką miłości, jaką czujemy do naszego syna. W naszym życiu pojawiła się prawdziwa miłość. Teraz możemy cieszyć się każdą chwilą u swojego boku - napisał Landrau na Instagramie. 
 

Pod publikacją nie zabrakło gratulacji. Mieszkańcy tamtych rejonów są bardzo religijni, dlatego w komentarzach odwoływano się do katolicyzmu. 

Tysiąc błogosławieństw dla tego delikatnego anioła, który przyszedł, aby dać Wam największe szczęście. Niech Cię Bóg błogosławi!
Wiele błogosławieństw, które rozświetlą Twój dom wielką miłością, dziecko zawsze będzie największym szczęściem.
Błogosławieństwa dla Twojej pięknej rodziny! - pisali internauci.

Ta rodzina zdecydowanie przejdzie do historii Portoryko i Kolumbii.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan będzie miała drugie dziecko. Jeszcze niedawno Rafał Szatan tak unikał odpowiedzi na pytania o ciążę
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.