18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Chrissy Teigen pokazała blizny po usunięciu implantów z piersi. Dla niedowiarków wrzuciła zdjęcie ze stołu operacyjnego

Chrissy Teigen zdecydowała się na usunięcie implantów z piersi. Jednym zdjęciem zamknęła usta hejterom, którzy nie wierzyli w realizację jej postanowienia. Żona Johna Legenda pokazała pooperacyjne blizny!

Chrissy Teigen niedawno zdecydowała się na dość odważny krok. Ukochana Johna Legenda wyznała, że w wieku dwudziestu lat powiększyła znacznie swoje piersi, jednak aktualnie ich rozmiar przeszkadza jej w codziennym funkcjonowaniu. Modelka ogłosiła, że ma zamiar usunąć implanty, choć niektórzy fani nie uwierzyli w jej deklaracje. Teraz już chyba nie mają wyjścia, bo gwiazda opublikowała zdjęcie wprost ze stołu operacyjnego i pokazała blizny!

Chrissy Teigen pokazuje biust po operacji 

Żona Johna Legenda na początku tego roku wyjawiła, że niegdyś powiększyła swoje piersi, jednak teraz ma zamiar usunąć zbyt duże implanty. W mediach społecznościowych wyznała:

Napiszę to zatem tutaj: Wyrzucam piersi! Były dla mnie wspaniałe przez wiele lat, ale już mam ich dość. Chciałabym móc zapiąć sukienkę w moim rozmiarze, położyć się na brzuchu! Nadal będę mieć piersi, będą tylko czystym tłuszczem, czym właściwie po prostu powinny zawsze być. Głupim, cudownym workiem tłuszczu. 

Z instagramowych relacji wynika, że modelka jest już po zapowiadanym zabiegu, jednak nie wszyscy uwierzyli w jej deklaracje o pomniejszeniu biustu. Chrissy opublikowała więc zdjęcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. 

Chrissy TeigenChrissy Teigen Instagram/ @chrissyteigen

Na InstaStories powiedziała również, dlaczego decyduje się na pokazanie tak odważnej fotografii.

Kilku moich przyjaciół ciągle musi tłumaczyć ludziom, że naprawdę usunęłam implanty.

Myślicie, że taki wizualny dowód wystarczy niedowiarkom? Mamy nadzieję, że Chrissy czuje się dobrze po zabiegu i jest zadowolona ze swojego wyglądu!

Zobacz wideo Doda również otwarcie mówiła o operacji powiększenia biustu. Teraz aktywnie dba o formę!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.