Lara Gessler zdradziła płeć dziecka! Zrobiła to w wyjątkowy sposób. Magda Gessler już wcześniej się wygadała

Już niedługo Lara Gessler zostanie mamą. Teraz zdecydowała się zdradzić płeć potomka. Jak myślicie, to chłopiec czy dziewczynka?

Lara Gessler już niedługo przywita na świecie pierwsze dziecko. Córka Magdy Gessler chętnie prezentuje coraz to bardziej zaokrąglony brzuch, a ostatnio zapozowała nawet nago na ulicach Warszawy. Z pewnością ten czas jest wyjątkowy dla córki restauratorki i celebruje jego każdą chwilę. Teraz postanowiła wykorzystać dawną zabawę, by zdradzić płeć maleństwa.

Zobacz także: Lara Gessler wybrała imię dla dziecka. Razem z partnerem postawili na tradycję. Zdradziła też, kiedy rodzi

Lara Gessler zdradziła płeć dziecka

Lara Gessler w bardzo oryginalny sposób powiedziała, jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko. Wykorzystała do tego zabawę "kurka czy kogucik", którą zapewne wiele osób zna z lat dziecięcych. Gra polega mniej więcej na tym, że wyciągnięte źdźbło trawy, pokazywało kogucika, czyli chłopca lub kurkę, czyli dziewczynkę. Na zdjęciu Lary definitywnie jest kurka, a więc wiadomo już, że spodziewa się dziewczynki.

Kogucik czy kurka? - podpisała zdjęcie Lara.

Internauci licznie skomentowali post córki Magdy Gessler. Nie ma wątpliwości, że źdźbło na zdjęciu pokazuje dziewczynkę.

Kurka. Jak nic i z lokami po babci Madzi.
Będzie dziewczynka!
Kurka, kurka! - czytamy w komentarzach.

Warto dodać, że już wcześniej pojawiły się domniemania, że pierwsze dziecko Lary będzie dziewczynką. Sama Magda Gessler pod jednym ze zdjęć Lary (dokładnie tym, gdzie Lara pozowała nago na ulicach Warszawy) napisała: "podwójna córeczka". Już to dało do zrozumienia internautom, że sławna babcia zdradziła tajemnicę Lary i jej partnera, Piotra Szeląga.

Zobacz także: Lara Gessler i Piotr Szeląg są zaręczeni? Zapytaliśmy przyszłą mamę, czy to prawda [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo Szalone tańce Magdy i Lary Gessler
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.