Żona Michała Wiśniewskiego jest w ciąży. Na spacer założyła obcisłą sukienkę i podkreśliła krągłości

Pogłoski na temat ciąży Poli Wiśniewskiej okazały się prawdziwe. Piosenkarz i jego ukochana spodziewają się dziecka.

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jeden z najbardziej kochliwych mężczyzn w polskim show-biznesie. Każdy jego związek jest szeroko komentowany przez media. Jakiś czas temu piosenkarz wziął piąty ślub z Polą. Informacja ta wzbudziła wielkie zainteresowanie w mediach, a wszyscy zastanawiali się, kim jest nowa ukochana gwiazdora. Niedawno paparazzi przyłapali go z żoną podczas spaceru. Całą uwagę skradł ciążowy brzuch kobiety. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i jego zaskakujące wyznanie [KOŁO PLOTKA]

Pola Wiśniewska z ciążowym brzuchem

Piosenkarz kilka miesięcy temu zaskoczył wszystkich i wziął ślub z tajemniczą Polą. Kobieta unika błysku fleszy i nie wiemy o niej zbyt wiele. Podobno jest pasjonatką fotografii, jednak nie planuje rozwijać kariery w show-biznesie. To tylko podsyca ciekawość na jej temat, a fotoreporterzy nie opuszczają jej na krok. 

Od kilku tygodni krążyły informacje o tym, że Michał i Pola spodziewają się dziecka. Piosenkarz początkowo dementował rewelacje na ten temat, jednak na najnowszych zdjęciach widać, że brzuch kobiety jest wyraźnie zaokrąglony. Po wielkości można uznać, że ciąża jest początkowym stadium, a do porodu jeszcze trochę. 

Szczęśliwi rodzice zostali sfotografowani na mieście w towarzystwie córki Michała, Etienette. Pola miała na sobie obcisłą, granatową sukienkę, która podkreślała jej krągłości. Zarówno ona, jak i Michał byli w dobrych humorach. Wszystko wskazuje na to, że świetnie im się układa. 

To będzie piąte dziecko Michała Wiśniewskiego. Z małżeństwa z Mandaryną wokalista ma syna Xaviera i córkę Fabienne. Z kolei z Anną Świątczak doczekał się dwóch córek: Etienette i Vivienne Vienny. Wygląda na to, że będą wielką, patchworkową rodziną!