18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kuba Wojewódzki uwiecznił na zdjęciu nagą plażowiczkę. Podpis może sugerować, że to jego tajemnicza partnerka

Kuba Wojewódzki nie przestaje szokować. Znowu pokazał zdjęcie swojej domniemanej partnerki.

Kuba Wojewódzki dobrze wie, jak skupić na sobie uwagę mediów. Dziennikarz od kilku miesięcy podsyca plotki o nowym romansie. Początkowo jego instagramowe posty wskazywały na to, że być może ponownie związał się z Anną Muchą. Okazało się jednak, że gwiazda "M jak miłość" ma już innego partnera.

ZOBACZ: Anna Mucha rozwija relację z Jakubem Wonsem. Podobno ich związek wchodzi w nowy etap

To nie zniechęciło jednak Kuby do wrzucania kolejnych dwuznacznych zdjęć do sieci.

Kuba Wojewódzki pochwalił się nową partnerką?

Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki ma słabość do młodszych od siebie kobiet. Dziennikarz spotykał się między innymi z Anną Muchą i Renatą Kaczoruk. Od rozstania z modelką Wojewódzki znacznie bardziej pilnuje prywatności. Co prawda regularnie daje do zrozumienia, że nie jest singlem, ale też nie upublicznia wizerunku swojej nowej partnerki. Do tej pory pokazał światu między innymi jej zgrabne nogi.

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki wrzucił do sieci odważne zdjęcie nóg partnerki. Jeden z fanów wie, kto jest ich właścicielką: Bardzo ładna

Tym razem samozwańczy król TVN-u poszedł o krok dalej i zamieścił na swoim instagramowym profilu zdjęcie nagiej kobiety. Czy to właśnie jego partnerka? To pozostaje słodką tajemnicą Kuby. Obok zmysłowego zdjęcia Wojewódzki zostawił enigmatyczny podpis. 

Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna... - czytamy.
 

Trzeba przyznać, że zdjęcie jest bardzo odważne. Nie ma się wiec co dziwić, że internauci ochoczo zabrali się za komentowanie. Przeważają zachwyty i drobne żarty.

Piękny kostium. Szukam takiego.
Teraz Ty pokaż nam się w takim wydaniu.
Kuba, kto ci robił zdjęcie?

Tym razem obyło się bez seksistowskich komentarzy i bardzo dobrze. W końcu nie ma nic złego w pokazywaniu piękna ludzkiego ciała.

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."