Justyna Żyła symbolicznie zakończyła "stare życie". Oczywiście pokazała to na Instagramie

Czyżby Justyna Żyła była gotowa aby wreszcie zamknąć temat jej rozwodu? Celebrytka zdecydowała się na wymowny gest.

Medialny rozwód z Piotrem Żyłą pozwolił jego byłej już żonie, Justynie, zaistnieć w show-biznesie. Ambitna celebrytka zdążyła dostać i stracić program o rodzinnych konfliktach, wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami", a także pojawić się na okładce "Playboya". W ostatnim czasie było o niej wyjątkowo cicho. To zmieniło się jednak, gdy postanowiła upublicznić korespondencję jej córki z ojcem.

ZOBACZ: Justyna Żyła udostępniła rozmowę Piotra Żyły z córką. Obraził w niej byłą żonę? "Jaka ona brzydka"

Justyna Żyła raz jeszcze zabrała głos

Nie ma chyba nic bardziej żenującego niż publiczne pranie brudów przez byłych małżonków. Takie sytuacje zawsze zostawiają rysę na wizerunku i niesmak wśród odbiorców. Mimo to Justyna Żyła postanowiła raz jeszcze poruszyć temat byłego męża. Zrobiła to oczywiście na Instagramie. Skoczek nie pozostał jej dłużny. Opublikował serię wulgarnych wiadomości, jakie miała wysyłać mu Justyna. W rozmowie z Plotkiem dodał, że wolałby załatwiać takie sprawy "między sobą".

ZOBACZ: Piotr Żyła odpowiada na zarzuty byłej żony. "Justynko, załatwiajmy swoje sprawy między sobą, ewentualnie na policji"

Ostatecznie Justyna Żyła wystosowała oświadczenie, które miało być jej ostatnim słowem w tym temacie. Tak się jednak nie stało. Niedługo później celebrytka wrzuciła na relację Insta Stories wymowne nagranie, na którym widzimy jak rwie zdjęcia byłego męża.

Najwyższy czas, żeby zamknąć stare życie! - dopisała.

Trudno się z nią nie zgodzić. Medialne przepychanki Żyłów zaczynają przypominać to, co dzieje się pomiędzy Johnnym Deppem, a Amber Heard. Mamy nadzieję, że skoczek i jego była żona opamiętają się i rzeczywiście zachowają rodzinne waśnie dla siebie.

Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd. Oni nie potrafili rozstać się z klasą