Aleksandra Szwed pochwaliła się prywatną chwilą z partnerem. Nie wiedział, że zrobiła mu zdjęcie

Aleksandra Szwed rzadko pokazuje partnera, mimo że od kilku lat jest w szczęśliwym związku. Nic dziwnego, że zdjęcie zachwyciło jej fanów.

Aleksandra Szwed jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, ale stara się chronić życie prywatne. Rzadko pokazuje partnera Krzysztofa Białkowskiego, z którym związana jest już od dobrych paru lat. Para nawet doczekała się syna, jednak po narodzinach jeszcze bardziej pilnowała domowych pieleszy. Nic dziwnego, że zdjęcie Krzysztofa, które pojawiło się na Instagramie aktorki, wzbudziło niemałe poruszenie.

Zobacz także: Smutna Aleksandra Szwed jeździła w kusych szortach na hulajnodze. Towarzyszył jej synek i wieloletni partner

Aleksandra Szwed z partnerem

Jakiś czas temu pisaliśmy, że aktorka znana z "Rodziny zastępczej" postanowiła wybrać się na urlop razem z ukochanym. Mogliśmy zobaczyć nawet ich wspólne zdjęcie na żaglówce. Jednak najwyraźniej błogi czas na Mazurach dobiegł końca i para wróciła do Warszawy. Mimo przebywania w domu najwyraźniej się nie nudzą. W końcu z czteroletnim synkiem i psem nie ma czasu na odpoczynek.

"Pańcio mój tak bałdzo" swoją drogą wielofunkcyjność Lorda Gutosława nie przestaje mnie zadziwiać - napisała pod uroczym zdjęciem.

Na zdjęciu widzimy Krzysztofa, który śpi na Guciu, czyli... psie. Wygląda na to, że pupil jest bardzo wygodny i również jemu jest w tej pozycji wyjątkowo dobrze.

 

Fani Aleksandry docenili fakt, że aktorka podzieliła się z nimi tak prywatną chwilą. Postanowili pochwalić udostępnioną fotografię.

Ślicznie.
Jaki łapsztyl - czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że Aleksandra Szwed i jej ukochany Krzysztof są parą już od kilku lat. W 2015 roku przyszedł na świat ich syn, Borys. Partner aktorki jest sportowcem, a obecnie pracuje jako trener personalny i instruktor narciarstwa.

Zobacz także: Ola Szwed wzięła udział w nagiej sesji. Zdjęcia zachwyciły internautów: Pięknie i zmysłowo

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Więcej o: