Aleksandra Żebrowska porównuje "Instagram vs rzeczywistość". Nie bała się pokazać zdjęcia z cellulitem

Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra powoli szykują się do powitania na świecie kolejnego dziecka. Ciężarna postanowiła pokazać, jak dobrze pozować w dziewiątym miesiącu ciąży.

Aleksandra Żebrowska już niedługo urodzi kolejne, trzecie dziecko. Żona Michała Żebrowskiego prężnie działa w mediach społecznościowych i regularnie informuje internautów o kolejnych etapach ciąży. Niedawno zdradziła płeć wyczekiwanego potomka, nawołując jednocześnie do głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich. Teraz postanowiła pokazać zdjęcie, które przedstawia prawdziwe oblicza ciąży.

Zobacz wideo One niedawno urodziły. Które celebrytki ostatnio zostały mamami?

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska "w pozie na dziewiąty miesiąc ciąży" zawstydziła internautki swoimi nogami: Toż to skandal!

Aleksandra Żebrowska pokazała cellulit

Na pierwszym zdjęciu żona aktora postanowiła ułożyć się tak, jak większość intagramowych mam. Wybrała dogodną pozę, która zakrywała wszystkie niedoskonałości. Jednak całą prawdę pokazało drugie ujęcie, na którym już poza była inna i można było dostrzec cellulit żony aktora.

Instagram vs rzeczywistość - podpisała zdjęcie Żebrowska.

W opisie pojawił się także hasztag #cellulove.

 

Post skomentowało wielu internatów, którym szczerość Oli bardzo się spodobała. W końcu wiele instagramerek kreuje w mediach wizerunki kobiet w ciąży, które rzadko mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Zero różnicy, obie perfekcyjne.
Ja tam widzę super laskę, a nie cellulit.
I niby gdzie ten cellulit? Masz idealne nogi! - czytamy w komentarzach.

My również zgadzamy się ze zdaniem internautów. Ola Żebrowska w ostatnich tygodniach ciąży wygląda świetnie!

Aleksandra i Michał Żebrowscy, choć często pokazują zdjęcia, zdecydowali, że nie zdradzą daty porodu. Jedno jest jednak pewne. Po brzuchu Oli możemy stwierdzić, że ten ważny dzień jest już naprawdę blisko.

Więcej o: