Zaginęła uczestniczka programu "Projekt Lady". "Laura może potrzebować pilnej pomocy medycznej"

Media obiegła informacja o zaginięciu Laury Wawrzynowicz, uczestniczki czwartej edycji programu "Projekt Lady". Z 20-latką nie ma kontaktu od 26 czerwca. Szuka jej policja.

Program "Projekt Lady" ma na celu przygotować pod okiem mentorek młode dziewczęta z bagażem doświadczeń do rozpoczęcia nowego i lepszego etapu życia. Niektórym udało się uzyskać status celebrytek po emisji show prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek. Pod koniec czerwca ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji programu, a niedawno dowiedzieliśmy się o stanie błogosławionym Agnieszki Koszelak, finalistki show. Niestety wokół "Projektu Lady" krążą również smutne informacje. Zaginęła jedna z uczestniczek, Laura Wawrzynowicz. Dwudziestolatka ostatni raz widziana była 26 czerwca. 

Zaginęła uczestniczka "Projektu Lady"

Laura Wawrzynowicz to dwudziestolatka, która na co dzień mieszka w Warszawie. Młoda kobieta wzięła udział w czwartej edycji programu "Projekt Lady". Na facebookowym profilu "Zaginieni przed laty" pojawił się niepokojący post, z którego wynika, że od 26 czerwca bliscy Laury nie mają z nią żadnego kontaktu. Dziewczyna może być w niebezpieczeństwie i potrzebować pomocy medycznej.

Ostatni kontakt Laury z rodziną miał miejsce 26 czerwca, od tamtego czasu jej telefon milczy. Nie ma jej pod adresem zamieszkania. Stan zdrowia i życia Laury jest zagrożony! Prosimy w imieniu Rodziny o uwagę i przekazywanie najdrobniejszych szczegółów, mogących ustalić miejsce przebywania Laury. Wg ustaleń rodziny, 22 czerwca ostatni raz płaciła kartą za drobne zakupy na warszawskim Targówku - czytamy w oficjalnym oświadczeniu. 
Zobacz wideo Kołem Plotka zakręciła uczestniczka Projektu Lady!

Mamy nadzieję, że Laura jak najszybciej wróci do domu cała i zdrowa!