Marta Kaczyńska zachwyca umięśnionym brzuchem na plaży w Sopocie. Nie była sama, piaskiem bawił się dwuletni syn

Marta Kaczyńska została przyłapana z synem na plaży. Figura godna pozazdroszczenia!

Marta Kaczyńska podobnie jak większość córek byłych prezydentów Polski nie udziela się zbytnio w mediach. To powoduje, że zainteresowanie wokół niej samej i jej rodziny rośnie jeszcze bardziej. Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości nie powinna się jednak dziwić, jej życie prywatne nie należy do nudnych. Kaczyńska ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, a kolejny ślub odbył się niespełna dwa lata temu (29 lipca będzie świętować rocznicę). Z trzecim mężem prawniczka ma syna. Ostatnio wybrała się z nim na sopocką plażę. My patrzymy jednak na figurę Kaczyńskiej. Ale forma!

POLECAMYRobert Górski napisał książkę "Jak zostać prezesem". Oberwało się w niej Marcie Kaczyńskiej. Nie będzie zadowolona, kiedy to przeczyta

Zobacz wideo Natalia Siwiec i Blanka Lipińska spędzają razem wakacje

Marta Kaczyńska przyłapana przez paparazzi na plaży w Sopocie

Marta Kaczyńska korzysta z pięknej pogody i w wolny słoneczny dzień wybrała się z synem na sopocką plażę. Miała na sobie kolorowy stanik i krótkie dżinsowe szorty. Uwagę zwraca jej sylwetka. Córka zmarłej tragicznie pod Smoleńskiem pary prezydenckiej jest bardzo szczupła i aż trudno uwierzyć, że ma za sobą trzy ciąże. Ciekawe, czy ćwiczy z Anną Lewandowską, czy z Ewą Chodakowską?

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska Plotek Exclusive

Marcie towarzyszył syn, który cały czas stawiał babki z piasku. Widać, że świetnie się bawił i spędził z mamą cudowne popołudnie. 

ZOBACZ TEŻ: Marta Kaczyńska wspomina rodziców w 10. rocznicę ich śmierci. Opublikowała ślubną fotografię pary prezydenckiej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.