Andrzej Duda z pierwszą damą wybrali się na urlop do Juraty. "Zasłużony odpoczynek"

Osoba z otoczenia Andrzeja Dudy zdradziła, że prezydent wraz z małżonką wybrali się na krótki urlop nad polskie morze.

Wybory prezydenckie już za nami - Andrzej Duda wygrał i tym samym zagwarantował sobie reelekcję. Czas kampanii wyborczej był bardzo wyczerpujący dla wszystkich kandydatów, więc odpoczynek po niej jest jak najbardziej zasłużony. Jak udało się dowiedzieć Wirtualnej Polsce, Andrzej Duda wraz z małżonką wybrali się do strzeżonej rezydencji w Juracie. 

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Duda na pierwszych wakacjach. Szalał z żoną na skuterze. Zdjęcia niczym z filmu o Jamesie Bondzie

Andrzej Duda z żoną pojechali na urlop do Juraty 

Osoba z otoczenia prezydenta zdradziła, że najbliżsi współpracownicy prezydenta doradzali mu, aby odpoczął po intensywnej kampanii.

Kampania wyborcza była wyczerpująca. Byliśmy w trasie non-stop, spaliśmy po kilka godzin. Kilka dni odpoczynku doradzali prezydentowi najbliżsi współpracownicy, ale i prezydencka para chciała odpocząć - mówi informator Wirtualnej Polski.
Zobacz wideo "Tusk mnie nie lubi". Rosyjscy youtuberzy wkręcili Andrzeja Dudę

Prezydent Andrzej Duda do Juraty pojechał w minioną środę, tuż po uroczystościach z okazji 610. rocznicy bitwy pod Grunwaldem. Prezydent wraz z małżonką dotarli nad morze w godzinach wieczornych. Rezydencja prezydencka w Juracie jest jednym z ich ulubionych miejsc do spędzania wolnego czasu. Najczęściej odwiedzają ją w czasie wakacyjnym. Miejsce jest pilnie strzeżone przez pływającą jednostkę straży granicznej. 

Para prezydencka może liczyć tam na nieco więcej prywatności, która po intensywnym czasie kampanii z pewnością im się przyda.

ZOBACZ: Agata Duda i Kinga Duda na wieczór wyborczy ubrały się tak samo. Ekspert twierdzi, że za ich kreacjami stoi ukryty przekaz

Więcej o: