Paulina Krupińska namalowała kolejny obraz. Jest nieco tajemniczy. Prawdziwa z niej artystyczna dusza

Paulina Krupińska pochwaliła się kolejnym dziełem. Myślicie, że ma szansę na karierę malarki?

Paulina Krupińska od kilku miesięcy sprawdza się w nowej roli. Miss Polonia w marcu została prowadzącą programu "Dzień Dobry TVN" i nie da się ukryć, że w telewizji czuje się jak ryba w wodzie. Jednak jakiś czas temu poznaliśmy zupełnie inną stronę Krupińskiej. Gwiazda nieczęsto się tym chwali, ale ma ogromny talent artystyczny.

Zobacz wideo Czy Krupińska stresowała się nową pracą?

Paulina Krupińska pochwaliła się obrazem

33-latka dzieli się w swoich mediach społecznościowych przede wszystkim życiem zawodowym. Jednak od czasu do czasu przemyca w nich urywki prywatnej codzienności. Już jakiś czas temu zdradziła, że jest nie tylko spełnioną żoną i matką oraz świetną prezenterką telewizyjną. Okazało się, że Krupińska ma także artystyczną duszę.

Paulina kocha malować obrazy. Z tego co wiemy, jej malunki nie przedstawiają konkretnych osób, a nawet przedmiotów. Jej ostatnie dzieło możecie zobaczyć TUTAJ. Teraz Krupińska pochwaliła się zupełnie nowym obrazem.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Paulina Krupińska uwieczniła na zdjęciu syna podczas zabawy. "Cudnie tam macie". Okolica rzeczywiście robi wrażenie

Na płótnie znowu możemy dostrzec pewną abstrakcję. Główny kolor, który dominuje to błękit. Z jasnego delikatnie zamienia się w coraz ciemniejszą barwę. Został on przełamany złotym kolorem, który zdecydowanie najbardziej przyciąga wzrok. Myślicie, że obraz może być pewną metaforą, a może to po prostu zwykłe połączenie ulubionych kolorów Pauliny?

Obraz Pauliny KrupińskiejObraz Pauliny Krupińskiej instagram/pkrupinska

ZOBACZ TAKŻE: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka marzą o powiększeniu rodziny? "Jedyne, co nas ogranicza, to..."

Jak oceniacie jej pracę?

Więcej o: