Jacek Rozenek udał się w odwiedziny do Małgorzaty i Radosława Majdanów. Poznał Henryka: Był bardzo poruszony

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek Majdan utrzymują dobre stosunki mimo rozwodu. Były mąż "Perfekcyjnej" wiele jej zawdzięcza.

Jacek Rozenek to popularny i ceniony aktorem, który niestety nie ma dużego szczęścia w miłości. Był żonaty już dwukrotnie, jednak żadne z jego małżeństw nie przetrwało. Nieudane były również inne jego związki.

Zobacz wideo

Jedną z głośniejszych relacji Jacka Rozenka była oczywiście ta z Małgorzatą Rozenek. Para doczekała się dwóch synów: Stanisława, który przyszedł na świat w 2006 roku, i Tadeusza urodzonego w 2010. Mimo rozwodu byli małżonkowie starają się utrzymywać dobre relacje, a Jacek regularnie spotyka się z chłopcami. W zeszłym roku pisaliśmy o ich wspólnym wypadzie na ryby.

Jacek Rozenek odwiedził Majdanów. Ma plany na wakacje z synami

Przypomnijmy, że aktor miał ostatnio trudny czas. Przez dwukrotny udar mózgu, konieczność pełnej rehabilitacji i pandemię nabawił się problemów finansowych, z którymi pomaga mu się uporać właśnie Małgosia. Jacek może liczyć na wsparcie byłej żony, która przejmuje się jego losem i robi, co może, by żyło mu się lepiej.

Kilka dni temu aktor udał się z odwiedzinami do Majdanów. Jak podaje "Rewia", Jacek Rozenek przygotował niespodzianki dla synów. Tygodnik podzielił się kilkoma szczegółami dotyczącymi spotkania.

Aktor pogratulował rodzicom, ze wzruszeniem wziął na ręce Henia, dał mu prezent, a także podziwiał jego pokoik. Rozmawiał również ze swoimi synami o wakacjach, na które wkrótce wyruszą we trzech. Był bardzo poruszony i to na pewno nie była jego ostatnia wizyta - czytamy"Rewii.

Byłym małżonkom gratulujemy dobrych relacji, a panom już teraz życzymy udanego wypoczynku w męskim gronie.