Julia Wieniawa na wyborach w za dużym płaszczu. Nie swoim. "Mojego przyjaciela"

Julia Wieniawa na wybory prezydenckie wybrała się w płaszczu Macieja Musiałowskiego. Aktorka zdradziła nieco więcej o łączącej ją z gwiazdą "Hejtera" relacji.

Życie prywatne Julii Wieniawy mocno interesuje jej fanów. Gwiazda daje jednak na to przyzwolenie, ponieważ nie ukrywa przed nimi chociażby związków. W ostatnich latach związana była m.in. z Antkiem Królikowskim i Baronem. Aktualnie plotkuje się o jej romansie z Maciejem Musiałowskim. Aktorka zdecydowała się jednak uciąć spekulacje i zdradziła, kim jest dla niej kolega po fachu.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa pozuje w płaszczu Macieja Musiałowskiego. Opowiedziała o ich relacji

Julia Wieniawa spełniła obywatelski obowiązek i 12 lipca zagłosowała w wyborach prezydenckich. Do lokalu wyborczego wybrała się w casualowej stylizacji, na którą składał się m.in. beżowy trencz. Odzienie wierzchnie aktorki zainteresowało jedną z jej fanek na tyle, że zdecydowała się skomentować go w dość nietuzinkowych słowach:

Ale masz kaftan bezpieczeństwa na sobie - napisała obserwatorka.

Julia Wieniawa postanowiła wytłumaczyć, dlaczego płaszcz jest duży. Okazuje się bowiem, że jego właścicielem jest Maciej Musiałowski. Aktorka zdradziła jednocześnie, co łączy ją z aktorem "Hejtera".

Za duży płaszcz mojego przyjaciela Macieja Musiałowskiego - wyjawiła Julia Wieniawa.

Przypomnijmy, że na początku lipca Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski zostali przyłapani przez paparazzich na wspólnym spacerze i wyjściu na trening. Znajomi nie szczędzili sobie wtedy czułych gestów. Jak myślicie, czy ich przyjaźń ma szansę przerodzić się w coś więcej?

Zobacz także: Julia Wieniawa wybrała się na trening z Maciejem Musiałowskim. Kolejny etap znajomości? Spędzają ze sobą wolne chwile.

Więcej o: