Izabella Krzan rozpoczęła wakacje. Pozuje w skąpym stroju kąpielowym i widać, że robiła formę na lato. "Sztos figura"

Izbaella Krzan chętnie fotografuje się w stroju kąpielowym. Wcale nas to nie dziwi, bo ma świetną sylwetkę.

Dzięki współprowadzeniu "Koła Fortuny" Izabelli Krzan udało się dorobić miana celebyrtki. Co prawda ambitnej Miss Polonia 2016 brakuje jeszcze trochę, żeby wbić się w pierwszą ligę show-biznesu, ale jej instagramowe konto śledzi już ponad 180 tysięcy osób, a to całkiem obiecujący wynik. Krzan jest świadoma swojego seksapilu, a więc nic dziwnego, że chętnie chwali się w sieci zdjęciami, na których podkreśla atuty smukłej sylwetki.

Izabella Krzan w wakacyjnej scenerii

Jedną z pasji Izabelli Krzan są podróże. Na jej profilach w mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć z dalekich wojaży. Z racji na obostrzenia sanitarne celebrytka musiała ostatnio ograniczyć się do wycieczek po Polsce, jednak na jej instagramowym profilu pojawiła się fotka wykonana w egzotycznej scenerii. Gdzie tym razem zawędrowała piękna modelka? To pozostaje jej słodką tajemnicą. Możliwe też, że Krzan po prostu podzieliła się z obserwatorami archiwalną fotką z ubiegłorocznych podróży.

Uwagę internautów skradła jednak nie sceneria, a figura Izabelli Krzan. Celebrytka zapozowała do zdjęcia w oryginalnym stroju kąpielowym, który częściowo zasłonił jej brzuch. W komentarzach nie brakuje zachwytów i komplementów. Wcale nas to nie dziwi. Gołym okiem widać, że modelka przykłada dużą wagę do dbania o swoją sylwetkę.

Pięknie wyglądasz w tym stroju.
Sztos figura.
Petarda - czytamy w komentarzach.

Izabelli Krzan nie można odmówić uroku osobistego. Rafał Brzozowski to prawdziwy szczęściarz. Swoją drogą, prowadzący "Koło Fortuny" także wyjechał na wczasy. Ostatnio chwalił się zdjęciami znad polskiego morza. W tym roku wiele gwiazd postawiło nad wypoczynek w kraju. Nieliczni zdecydowali się na wyjazd za granicę. Wśród nich są Lewandowscy i Izabella Janachowska.

Zobacz wideo Jak wakacje spędzają polskie gwiazdy?
Więcej o: