Magdalena Boczarska w nietypowej stylizacji na czerwonym dywanie. Do eleganckiej sukienki dobrała sportowe buty

Magdalena Boczarska udowoniła, że modą warto się bawić. Wyszło znakomicie.

Magdalena Boczarska długo walczyła o swoje miejsce w branży filmowej. Przełomową rolą w jej karierze była Michalina Wisłocka. Od tamtej pory aktorka regularnie pojawia się w największych produkcjach telewizyjnych i kinowych. Nic więc dziwnego, że przy okazji jest też obsypywana nagrodami. Ostatnio Boczarska została uhonorowana Diamentowym Klapsem Filmowym.

Magdalena Boczarska w sportowych butach na ściance

W sobotę Magdalena Boczarska zjawiła się na gali wręczenia Diamentowego Klapsa w Warszawie. Z tej okazji aktorka zapozowała na ściance ze statuetką w ręku. Włosy upięła eleganckim warkoczem i założyła zwiewną, zieloną suknię z długimi rękawami. Taka stylizacja aż prosi się o dopełnienie butami na obcasie. Boczarska zaszalała jednak i postawiła na białe sportowe buty. Ryzykownie, ale było warto! Całość prezentuje się modnie i oryginalnie. Zobaczcie sami.

Magdalena BoczarskaMagdalena Boczarska East News

To pierwsze publiczne wystąpienie Magdaleny Boczarskiej od kilku miesięcy. Ostatnio aktorka pojawiła się w marcu w studiu newonce.radio. Tam wywiad z nią przeprowadzała Agnieszka Woźniak-Starak. Obie panie wspominały wówczas pracę na planie filmu "Sztuka Kochania". To właśnie wtedy aktorka zaprzyjaźniła się z tragicznie zmarłym Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Nie spodziewaliśmy się, że w Magdalenie Boczarskiej drzemie taka fashionistka. Czekamy na jej kolejne kreacje.

Zobacz wideo "Człowiek ambitny, ale potrzebował kobiety u boku" - Boczarska i Dębska o dwóch żonach Piłsudskiego
Więcej o: