Ciężarna Lara Gessler zapozowała nago na ulicach Warszawy. Internauci podzieleni. "Przesadzone" vs. "Cudna pamiątka"

Już za kilka miesięcy Lara Gessler zostanie mamą. Celebrytka uwieczniła błogosławiony stan na zmysłowych zdjęciach.

Jeśli chodzi o show-biznes, to rok 2020 zapamiętamy najpewniej jako tzw. "baby boom" wśród polskich celebrytów. Na świat przyszły dzieci między innymi Anny i Roberta Lewandowskich oraz Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Przy nadziei są również Maja Hyży, Barbara Kurdej-Szatan oraz Lara Gessler. Córka restauratorki początkowo niechętnie opowiadała o ciąży, jednak ostatnio zaskoczyła swoich instagramowych obserwatorów zmysłową sesją, podczas której wyeksponowała coraz większy brzuszek.

Lara Gessler w zmysłowej sesji zdjęciowej

Po rozwodzie z Pawłem Ruczem Lara Gessler związała się z Piotrem Szelągiem. Obecnie para spodziewa się dziecka. W jednym z ostatnich wywiadów córka gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" zdradziła, że poród będzie miał miejsce jesienią. Przyszli rodzice wybrali już imię dla swojej pociechy.

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler wybrała imię dla dziecka. Razem z partnerem postawili na tradycję. Zdradziła też, kiedy rodzi

Wiele ciężarnych celebrytek decyduje się na uwiecznienie błogosławionego stanu na zdjęciach. Z tego samego założenia wyszła Lara Gessler. Przyszła mama zapozowała niemal nago na ulicach Warszawy. Zdjęcia nie są jednak wulgarne, a wręcz przeciwnie. Fotograf uchwycił delikatność i piękno kobiety w ciąży.

 

Jak można się domyślić, sesja wywołała skrajne emocje wśród internautów. Niektórzy uważają, że jest "przesadzona i czasami lepiej odsłonić mniej". Spora część nie od razu przekonała się do wizji Gessler, jednak po pewnym czasie zrozumieli sens takich ujęć:

Niektórzy, mam wrażenie, nie są gotowi na takie zdjęcia.
Mam mieszane uczucia, przyswajam, ale już zaczynam powoli rozumieć.
Cudne zdjęcie i pamiątka - czytamy w komentarzach.

Internauci byli też ciekawi, kiedy powstały zdjęcia. Lara wyjaśniła, że sesja została zrobiona w sobotę bardzo wcześnie rano. To dlatego, żeby uniknąć przechodniów w kadrze. Dawno nie widzieliśmy tak zmysłowych i ciążowych zdjęć. Jesteśmy na tak!

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.