Agnieszka Kaczorowska z córką pozują w takich samych sukienkach. Internauci: Cudne dziewczyny

Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie z córeczką. Mają takie same sukienki!

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie chwali się rodzinnymi zdjęciami. Publikuje mnóstwo postów z córką Emilką, nie pokazując przy tym twarzy dziewczynki. Od ponad roku spełnia się w roli mamy i chętnie mówi o macierzyństwie. Jej wierna grono fanów śledzi jej każde poczynania w mediach społecznościowych. Teraz opublikowała urocze zdjęcie, na którym razem z córką mają takie same sukienki.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska dumna z pierwszych kroków córki

Agnieszka Kaczorowska z córką w takich samych sukienkach

Jeszcze niedawno Agnieszka Kaczorowska wybrała się z ukochanym i córką w polskie góry. Razem z najbliższymi podziwiali uroki Podhala i choć wróciła do rodzinnego domu, nadal wspomina udany urlop. Postanowiła zdradzić też internautom, jak wyglądają podróże z małym dzieckiem.

To był krótki wypad, ale jakże udany! My już w Warszawie... Często pytacie mnie o to, jak Emilka znosi jazdę autem i co robimy, aby się nie nudziła. No cóż... powiem Wam tak - jedźcie nocą lub o świcie, tak aby Maluch spał, jak najwięcej. My raz popełniliśmy błąd jechania w ciągu dnia... Wracając znad morza. To czas aktywności dziecka i chociaż stawaliśmy na głowie, aby ją zabawić, to ona po prostu była znudzona. Jeżeli podróż jest krótka, to można się wstrzelić w jakąś drzemkę, natomiast na długie trasy osobiście, dla spokoju wszystkich, proponuję noc i zapas kawy - czytamy w opisie.
 

Oprócz cennych rad internauci zwracają uwagę na piękne kreacje. Agnieszka i Emilka zapozowały w pomarańczowych, kraciastych sukienkach.

Ale śliczne panieneczki.
Cudne dziewczyny! - czytamy w komentarzach.

I faktycznie, trzeba przyznać, że gwiazda "Klanu" i jej córka są urocze.

Więcej o: