Agnieszka Kaczorowska w mocno wyciętym bikini bawi się w filozofa. Jednak fani patrzą na jej figurę: Piękna kobieta

Agnieszka Kaczorowska chwali się swoją metamorfozą. Tym razem pokazała zdjęcie w bikini. Fani są pod wrażeniem.

Agnieszka Kaczorowska w listopadzie 2019 roku została mamą. Teraz celebrytka wróciła do formy i chętnie chwali się swoją figurą, publikując zdjęcia w kostiumie kąpielowym czy bikini. Tak było też i tym razem. Serialowa Bożenka z "Klanu" na swoim Instagramie pokazała fotografię z basenu, gdzie pozuje w mocno wyciętym bikini. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska dumna z pierwszych kroków córki

ZOBACZ TEŻ: Natchniona Agnieszka Kaczorowska chwali się metamorfozą. Zdradziła, w jaki sposób doszła do perfekcyjnej figury. ''To miłość''

Agnieszka Kaczorowska w bikini

Agnieszka Kaczorowska niedawno wypoczywała nad polskim morzem. Celebrytka ledwo zdążyła wrócić i nadal aktywnie korzysta z urlopu. Tym razem z całą rodziną wyjechała w góry i zatrzymała się w Zakopanem. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z hotelowego basenu. Pozuje na nim z mocno wyciętym bikini. 

Uwagę zwraca też opis pod zdjęciem. Kaczorowska postawiła bowiem podzielić się z fanami swoimi rozważaniami o życiu. We wpisie nie zabrakło więc coachingowych złotych myśli. 

Co ma przyjść to przyjdzie. A jak nie przyjdzie TO, to przyjdzie coś innego. Samo działanie jest już spełnieniem. A pozytywny stan ducha przynosi tylko dobre rzeczy - pisała.
 

PRZECZYTAJ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska prawi na temat macierzyństwa, a w komentarzach burza. "Masz za krótki staż". Zareagowała

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie szczędzili młodej mamie komplementów i chwalili jej figurę. 

Śliczna wyglądasz.
Piękna kobieta.
Jesteś urocza - pisali.

A jak wam podoba się Agnieszka Kaczorowska w takim wydaniu?

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska przerabia zdjęcia? Jej mąż ostro zareagował na sugestię internautki. "Niektórzy cofają się do poziomu ameby"