Anja Rubik potwierdziła, że jest zakochana! Została też zapytana o plany założenia rodziny. "Zegar biologiczny tyka"

Anja Rubik potwierdziła namnażające się plotki - jej serce jest zajęte.

Anja Rubik to polska modelka, która sławą cieszy się na całym świecie. Gwiazda chodzi w pokazach najpopularniejszych domów mody, jak Versace czy Saint Laurent.  Świetnie zna się z wieloma sławnymi projektantami, z którymi pracę bardzo sobie ceni. W mediach mówi zazwyczaj o zawodowej działalności. Ostatnio zrobiła wyjątek. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że jej serce jest zajęte. 

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus

Anja Rubik potwierdziła, że ma chłopaka

Plotki na temat związku modelki krążyły od kilku tygodni. Ona jednak nie potwierdzała tych rewelacji, ani nie dementowała ich. Teraz uznała, że warto pochwalić się światu swoim szczęściem. Kilka miesięcy temu przeprowadziła się do Ameryki i w rozmowie z magazynem "Viva!" wyznała, dlaczego.

Z powody miłości - oznajmiła.

Rubik nie chce mówić, kim jest jej ukochany. Zapytana została też o plany założenia rodziny. Dała do zrozumienia, że ma obawy, czy sprawdziłaby się w roli matki.

Zdaję sobie sprawę, że za parę lat czterdziestka i zaczynam zadawać sobie różne pytania. Czy faktycznie chcę założyć rodzinę, czy chcę mieć dziecko, bo zegar biologiczny tyka. Mam świadomość, że już tak dużo czasu nie ma. Z drugiej strony zastanawiam się, czy ja jestem wystarczająco poważna i dojrzała, żeby wkroczyć w ten wiek - dodała.

Cóż, nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć Anji dużo szczęścia. Czekamy na wspólne zdjęcie! 

ZOBACZ TEŻ: Anja Rubik w mocnych słowach krytykuje wypowiedź Andrzeja Dudy o osobach LGBT. "Po trupach do celu. Dosłownie"

Więcej o: