Znane bliźniaczki we wspólnej ciążowej sesji zdjęciowej. Gwiazdy amerykańskiego wrestlingu zapozowały nago

Nikki Bella i Brie Bella pochwaliły się zdjęciami z ciążowej sesji zdjęciowej. Najsłynniejsze bliźniaczki amerykańskiego sportu mogą urodzić w tym samym czasie.

Nikki Bella i Brie Bella to siostry bliźniaczki, a także gwiazdy amerykańskiego wrestlingu. Tak się złożyło, że obie zaszły w ciążę, w niemalże tym samym czasie. Zdecydowały się na wspólną sesję zdjęciową. Przy okazji pokazały pokaźnych już rozmiarów, ciążowe krągłości. 

ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Żebrowska "w pozie na dziewiąty miesiąc ciąży" zawstydziła internautki swoimi nogami: Toż to skandal!

Bliźniaczki we wspólnej sesji zdjęciowej 

Siostry Bella nie boją się kontrowersyjnych tematów, więc to, że zdecydują się na odważną sesję zdjęciową było jedynie kwestią czasu. Bliźniaczki zdecydowały się zapozować wspólnie nago, zasłaniając miejsca intymne jedynie ręką. Efektami pochwaliły się na Instgaramie, gdzie również jedna z nich podzieliła się przemyśleniami na temat macierzyństwa.

Jako bliźniaczka zastanawiałam się, czy nasze ciała zmienią się tak samo, czy będą inne. To szalone, jak identyczne stały się nasze ciąże, od zachcianek po objawy. Zbliżamy się do końca, ale na pewno zapamiętamy ten czas na zawsze. Nie mogę doczekać się spotkania jej małego chłopca i czasu, w którym poznam płeć mojego maleństwa. Ta ciąża zaczęła się niespodzianką i też chcę, aby tak się zakończyła - pisze Brie Bella pod postem. 

Na instagramowym koncie Nikki Belli pojawiło się również jej nagie zdjęcie, na którym towarzyszy jej ojciec dziecka, tancerz Artem Chigvintsev.

Internauci są pod wrażeniem tego, jak obie siostry pięknie wyglądają w ciąży, o czym dają znać w komentarzach. 

Czy da się wyglądać jeszcze lepiej?
Ciąża wam służy!
Piękny widok - piszą pod postem. 

Podzielacie ich zachwyty? 

ZOBACZ: Sandra Kubicka wyznaje, że chce zostać matką. "Przygotowałam się do ciąży. Kaio zmienił zdanie" [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo One niedawno urodziły. Które celebrytki ostatnio zostały mamami?
Więcej o: